Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Vestavna mycka 60

 o Navštíveno 5813x o
o 21.09.2018, 09:25 | Tomášek
Ahoj, odesla nam po 3 letech mycky AEG, tak hledam nejakou nahradu, jaky mate zkusenosti? Kouka sem na Bosh, ale dle recenzi hodne lidi pise ze nadobi neni suchy.. rad bych do toho dal kolem 10t, jestli se to ma zase za chvili vyjebat, tak mi prijde zbytecny do toho sypat vic.. diky za zkusenosti


o 21.09.2018, 10:34 | rover (WoodTech)
Bosch Siemens, spíš ale vyšší řadu takže víc jak za 10. namontoval sem jich snad už stovky a problém s tím není. Sám mám doma Bosch
o 21.09.2018, 11:12 | Kapka (M)
Máme doma už druhou Whirpoolku...tu první jsem prodal se starou kuchyní ..a slouži kamošovi dodnes..takže stará cca 10 let..a tu novou máme rok a pohoda..
o 21.09.2018, 12:21 | Tomášek
Rover - a nejakej konkretni model? Na netu toho je mraky a lisi se pismenka a ceny :D
o 21.09.2018, 12:54 | rover (WoodTech)
Co by jsi chtěl? s panelem nebo plně vestavnou ? příborovej šuplík ?
Předpokládám že šedesátku.
Whirpool býval dobrej ale jde to s nima z kopce..... Jak s dodávkou, tak kvalitou a servisem (dostupnost dílů)
o 21.09.2018, 14:06 | Tomášek
Jj 60 a je jedno jestli panel nebo plne vestavna, mam doma desku jak pro tu tak pro druhou
o 21.09.2018, 21:50 | rover (WoodTech)
Obecně rada iq500-700 jde o to vo chce s uvnitř za koše, třeba tuhle
[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3296 sekund.