Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > kamerový set - nastavení AIR Live

 o Navštíveno 6401x o
o 09.10.2018, 00:57 | cendler
Ahoj, řeším delší dobu nastavení kamerového systému co jsem koupil, už nevím co nastavit aby to fungovalo, nastavil jsem si svoje IP adresy, zbytek jsem nechal jak si nastaví sám ten systém, jedná se o 3ks kamery Air Live BU-3028 a nahrávací zařízení Airlive CoreNVR9, zařízení kameru normálně sám najde, ale neukazuje obraz, když se na kameru připojím na přímo, tak obraz normálně jde, ale už nevím co nastavit, aby jel i v nahrávacím zařízení, vše je připojeno na jednom switchy.
Foto nahravacího zařízení

foto k příspěvku  od cendler



o 09.10.2018, 00:58 | cendler
foto připojení kamery na přímo

foto k příspěvku  od cendler

o 09.10.2018, 09:33 | Mr.Scully
Mám jinou (podle té fotky auta asi lepší) kameru jiné značky, ale občas jsem s nastavováním v různých programech taky plaval... zkusil bych možná změnit protokol, někde mi to odmítlo RTSP a musel jsem dát jen JPEG Snapshot, což mi přijde jako jeden snímek za sekundu, ale pro základní prohlížení třeba na mobilu celkem OK. Jinak ale klasika - IP adresa, port vnitřní/vnější, username/password a mělo by to fachat...
o 09.10.2018, 09:35 | Mr.Scully | Upraveno: 2018-10-09 09:35:41
Jinak na PC používám IP Camera Viewer 4, je to univerzální software zdarma a funguje asi na všechny IP kamery. Umí 4 okna, což je pro mě akorát. Na mobilu mám tinyCam Pro.
o 09.10.2018, 10:25 | Milhauzz | Upraveno: 2018-10-09 10:26:29
Zkus URL v tomto tvaru: rtsp : // login:password@192.168.0.XXX/h264

Vymaž mezery :)
o 09.10.2018, 10:47 | DaveX
Mr.Scully: Můžu jen dotaz, jaké máš IP kamery?

Nebo obecně, jaké používáte kamery? Cena, výkon, Čína nevadí, když to bude fungovat :) Jen kolem domku, garážového stání. Díky.
o 09.10.2018, 11:00 | Mr.Scully | Upraveno: 2018-10-09 14:35:43
Mám nějaké HikVision asi za 7-8k, subjektivně mi přišlo, že je obraz lepší než u toho auta výše, ale ono to asi nebude až tak dramatické. Hlavně že jde i v noci přečíst SPZ a nějaké extra detaily člověk nepotřebuje ;)
o 09.10.2018, 14:28 | cendler
Mr.Scully : ono je to foto z noci a v mlze, protože včera nebo spíš dneska ráno když jsem dělal printscreen tak tu tak bylo, už jsem vyzkoušel co mě napadlo ale nenašel jsem to, dát jpg jsem teď zkusil, to pro změnu nevidím obraz vůbec když jdu přímo na kameru, pouze v nastavení obrazu

Milhauzz : kam to zadat?

Davex : přesně na to to mám taky, ale sehnal jsem za hezký peníze celý tenhle set, ale nedaří se mi rozjet, obraz mají krásný, taky jedna ta kamera stojí 7tkč myslím, mají 3M
o 09.10.2018, 14:40 | Mr.Scully
Tak jsem to dohledal přesně a hlavní kameru mám tuhle: DS-2CD2642FWD-I. Ve dne i v noci bez problémů pozná SPZ, obličeje lidí, detaily.

Na youtube mají lidi ukázky i z noci, celkem to odpovídá, třeba tady: Youtube video:


Na zahradu jsem potřeboval něco trochu designově plochýho (a možná je to i širší, nevím jistě) - každopádně jsem vzal DS-2CD2742FWD-IS. Je asi o něco horší. Mám silnici asi 40 metrů daleko a na takovou vzdálenost už SPZ nepoznám.
o 09.10.2018, 16:07 | BATMAN
Mr.Scully : Presne o tehle uz taky delsi dobu premyslim.
Ukladas na kartu,nebo na externi zarizeni?
Skoda ze nema wifi. Chci neco pred barak s nahravanim na kartu s tim ze bych se obcas mohl mrknout na zaznam,tohle ale asi nebude ten pripad....

o 09.10.2018, 16:09 | Mr.Scully
Mám normálně kamery připojené přes LAN a ukládám na Synology, to nastavení bylo otázkou pěti minut a to Synology moc nerozumím :-D Akorát teda to žere disky solidně :D Ukládám si asi poslední dva dny. Mám celkem čtyři kamery. Jsou to řádově stovky GB.
o 09.10.2018, 22:13 | cendler
tak já mám systém, co by se měl nastavit stejně, ale už se stím půl roku babrám a nevím si rady, neříkám, že se tomu věnuju pořád, odhaduji tak 5hod čistého času a na nic jsem nepřišel
o 10.10.2018, 07:45 | rosak
Cendlere, záznam se Ti v NVR na disk ukládá, nebo ne?
o 10.10.2018, 09:20 | BATMAN
Mr.Scully : Prave nechci kupovat milion dalsich serepeticek a utapet v tom dalsi tisice za NAS server apod.
Nejde to treba jen pripojit k routeru (mam xiaomi) ke kteremu muzu zaroven pripojit externi disk?
o 10.10.2018, 10:33 | Mr.Scully
Laicky bych řekl, že prostě potřebuješ nějaký trvale běžící systém, kde ti nějaký program bude ukládat RTSP stream na disk. Takže NAS jako takový není potřeba, ale stejně potřebuješ trvale zapnuté PC, které ten stream zachytí a pomocí nějakého programu uloží na disk. Nemyslím, že by to zvládnul router (ale nevím).
o 10.10.2018, 23:04 | cendler
rosak : ne, sice na NVR9 svítí REC, ale na HDD nic není a nejde ani přehrát, HDD samozřejmě vidí, i přes zařízení jsem HDD formátoval
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3538 sekund.