Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > New Beatle?

 o Navštíveno 7129x o
o 07.11.2018, 11:22 | Losky | Upraveno: 2018-11-07 12:14:50
Ahoj, chci se jen zeptat, nemáte nějaké zkušenosti s Brouky, roky okolo 2004-2006? Manželce se to auto dost líbí a tak přemýšlíme, jestli ho jako takovou víkendovku pořídit. Co se týče motororizací, tak asi jen benzín, nehodlám pak sypat do 1.9 TDi. Většinou u nás jsou na prodej nejvíce 1.6.
[ Link ]

[ Link ]

Mě osobně se to docela líbí, případně ještě pěknej je Mini, ale tam se bojím, že servis bude drahý a bude to tvrdý jako prase.
U toho Beatla mě spíše zajímá, zda jsou ty díly kromě plechařiny kompatibilní (podvozek, díly motoru) např. s Golfem apod.


o 07.11.2018, 12:22 | Bart 007
Neco se tu resilo :-)
[ Link ]
o 07.11.2018, 14:39 | Losky
půlka debaty o sračkoidním dvoulitru a gaykáře, takže nic zásadního:)
Mě osobně se to auto líbí. Mohl bych koupit třeba MX5, ale rezne to a mě osobně to auto přijde nezajímavý
o 08.11.2018, 08:25 | cendler
Jestli mladá bude jezdit sama, což pochybuji, tak MX5 ne(2 sesle) , hele 1,6 proč ne, jen né toho 2,0 ale to už víš
o 10.11.2018, 23:07 | Losky
tak já s tím chci taky občas jezdit:) Takže čím víc nad tím přemýšlím, tak Beatle mi začíná trošku vadit. Trošku si pohrávám s myšlenkou nějakého pomalu youngtimera. Já tedy nevím jak to je, ale prý i když sesle budou čtyři, tak jako tak prý vzadu vozit nikoho moc rozumně nejde kvůli zpětnému větru, což zase na druhou stranu Beatle by mohl být nejlepší.
o 10.11.2018, 23:27 | CRK | Upraveno: 2018-11-10 23:29:50
[ Link ]

ale jestli takový auta máš rád, tak proč ne :)
o 11.11.2018, 02:50 | Losky
koukám, že Gay káry jsou asi všechny cabria:)
o 11.11.2018, 08:29 | CRK | Upraveno: 2018-11-11 09:24:38
Já to nemyslím nějak špatně, jen jako varování, ale třeba máš takový koule, že v tom klidně budeš jezdit, já bych to nedal :-D Před mnoha mnoha lety sem si chtěl koupit 206cc a byl sem varován, abych si to dobře rozmyslel. Po pár letech vylezu z baráku a tam hrdě u 206cc stál nějakej kluk, okolo kluci a holky a jedna mu z nich zrovna povídá: "...Ale víš, že je to holčičí auto" :-D
Takže sem tě opět upozornil, ale jestli víš, do čeho jdeš, tak si ho kup. Nehledě teda, s odkazem na původní diskuzi, tak si ho jeden diskutující koupil a nadšenej pak úplně nebyl.
o 11.11.2018, 08:29 | CRK | Upraveno: 2018-11-11 09:31:49
Teď sem se znova podíval, jak to auto přesně vypadá, a mám už jenom jeden dotaz: "Proč chceš ukrást Barbíně káru?" :)
o 14.11.2018, 05:09 | Petura | Upraveno: 2018-11-14 05:25:18
na pohled fajn auto, nastupování super díky velkým obloukům dveří, ale brutálně na prd sedačky, za celou dobu jsem nenašel pohodlnou polohu, kdy jsem tahal volant nahoru dolu, pumpoval sedačkou nahoru dolu a buď jsem seděl jak kočí na kozlíku nebo zapadlej vlastenec a neviděl z auta nic... v kůži zapařenej jak kompost i s fungující klimatizací, díky obrovským sklům neskutečný průvan při staženém okénku (a to jezdím hodně často v jiných autech se staženýma oknama), asi bych bral brouka se šíbrem, jinak pro dva lidi auto akorát, na předních sedačkách je místa habakuk i na m****ní, s dětma jsme dal i kempování a brouka chválila nejedna buchta ale i postarší pánové co vzpomínali na klasické staré brouky, takže o gay nebo barbie káře to není (záleží na volbě barvy), ženský v tom chtěli svézt snad všechny (i svatbu jsem v tom odjezdil kamarádce jako nevěsty auto), najezdil jsem s ním asi 8tis za 3měsíce a tolik pozdravů od ostatních broukařů (ženský i pánové), jsem v jiném autě nezažil...
co mi na něm hodně vadilo, je "pogumovaná" palubka, ač se k tomu chováš slušně, tak prostě je odřená a neustále špinavá (palubní hadřík nutností), a málo odkládacích míst (u mě peněženka a mobil) a i s tím byl problém, strašně blbě se mění žárovky, kdy vyndaváš úplně celé světlo ve předu i v zadu, jízdní vlastnosti ve zkratce povoz z bodu A do bodu B (měl jsem staré 1,9tdi), motor s tím hýbal slušně, spotřeba do 5,5l nafty, a v rámci rychlostních limitů se s tím jelo dobře, při ostřejší jízdě byl takový nesvůj... ty roky co sis vybral je už facelift new beetla a ten se mi moc nelíbí, sice hezčí zadní světla, ale ty ostřejší kontury blatníků a nárazníků, nic moc, to ten původní kulatý design je hezčí (ale dle gusta)
letošní léto jsem strávil s P307cc a ač je to frantík, tak mi sedí mnohem víc než brouk a zůstává na další sezonu
o 14.11.2018, 13:40 | worm03
Losky: když už si chceš kupovat homokáru, tak to aspoň správně napiš

Petura: to je argument... že se to líbí kundám... aby ne, když je to kundí auto :)))
(není to tak do očí bijící, ale ta 307cc je podobnej případ)
o 28.11.2018, 23:36 | Losky
Nakonec došetříme a koupíme něco lepšího.
o 29.11.2018, 07:45 | Pglock
Ale pánové....
To není gaycar, jen v tom prostě jezdí buzeranti a buchy, který píchal snad i svatej otec :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3431 sekund.