Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Martin Šonka mistr světa !!!

 o Navštíveno 5996x o
o 18.11.2018, 23:01 | Bart 007
Super závod, gratulace !!
Je to borec.


o 19.11.2018, 11:24 | kasko
skoro jsem se pozvracel, jen když jsem se na to díval...
jak to dělají, že ze sebe nic nevyhodí... :):)
o 19.11.2018, 11:56 | Zdeny60
V akrobatu na to nemáš jednank čas myslet a jednak jsi tak staženej, že sotva dejcháš. v RB to bude ještě asi víc na krev. Te´d na podzim jsem letěl ve speciálu (zaplacený poukaz) a borci mě tak ůutáhli", že jsem byl rád, že jsem aspoň trochu dýchal. Přetížení 6g (více s "civilisty" nesmí) a při obrácených obratech vlastní váha těla ješt působí další přitažení pásů. Na zvracení fakt není čas, i když - trvdil pilot - že už i to se stalo :-)
o 20.11.2018, 19:46 | crestik
...no, hokej to není, ale i tak super výsledek. Hlavně je zajímavá jeho celkem lineární vzestupná tendence. Škoda, že před pár lety skončil Besenyei, co začínal za války na dvouplošníku. Už už to vypadalo, že bude lítat dýl než Hošek jezdit v autokrosu.
o 20.11.2018, 21:46 | Zdeny60
Jo, jsou to borci všichni. I ten nejposlednější je Pan Pilot. Lítat s 11G, kdy se ti ztrácí totálně zrak, to je drsný. RB pylon race je třída. Ale já mám radši akrobatické létání a zejména freestylové sestavy. Ač už není mistryně světa, obdivuji stále Svetlanu Kopaninu- lítá s citem a elegantně, prostě ženská.
o 20.11.2018, 22:19 | Woko_O
Taky jsem rád za ten výkon, i když to moc nesleduju.. Chtěl bych si to zkusit s někým tak zkušeným, i když by mě to solidně rozhodilo.

A když už sme u těch mistrů.. Honza Kopejda je mistr světa ve WRC2, s českým autem, při 100 letém výročí Československa..
o 21.11.2018, 07:16 | Zdeny60
Můžu ti dát tip do Brna - jako pilot se mnou letěl plukovník (jméno nechci uvádět), co školí a lítá Gripeny a v Košicích vede výukové středisko na Gripenech. Myslím, že profesionál to je:-)
o 21.11.2018, 07:20 | Zdeny60
K tomu rozhození - nerozhodí. Moje drahá polovička do toho šla se mnou a zkušenost měla jen s lítáním na dovolenou. Do akrobata šla poprvé a přistála a byla v sedmým nebi. A ač bere před letem Cocculine, taky tady na něj ve strachu, co přijde, zapomněla, tudíž letěla bez něj a po přistání mi řekla - čoveče, já už ty bobule nepořebuji:-)))Pravda, jako M.Šonka se nelítá (není povoleno, ale i tak to je prostě zážitek. Bohužel, nyní nemají momentálně jiný stroj, než Z-526AFS (dříve akrobatický speciál a letoun mistrů světa - Stryž a pod.) Na lepší stroje (Extra) bys musel do Třebové nebo do Rokycan.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3148 sekund.