Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: RC autíčko pro děti - jaké

 o Navštíveno 5920x o
o 19.11.2018, 11:23 | kasko
... pro kluky (9let a 6let).
Spíše nějaký teréňák, něco jako monster truck...
určitě na baterky, spalovák určitě ne.

Jde mi o to, aby to něco vyjelo, takže klidně pomalejší, ale ať to má sílu.

Vše je o ceně - je něco reálné v ceně cca 2000Kč/ks?

Díky


o 19.11.2018, 12:18 | birliban33

foto k příspěvku  od birliban33

o 19.11.2018, 12:21 | birliban33
Mám dva kusy. Nechám oba dva kusy za cenu 2390,-. Neježděno. Záruka týden od přijetí, kdyby něco.
o 19.11.2018, 21:27 | Tuner#2
Kupoval jsem teď pro kluka (6let) a koupil jsem Vaporizer 3 od Nikko. Má to kola napevno a jezdí to 15km/h takže na naučení pro prcka úplně ideál. Všechny tyhle levný buggy se mě zdají fórové a brzo tomu utrhneš závěs.
o 20.12.2018, 08:08 | Bucci | Upraveno: 2018-12-20 08:09:26
mám z rc shopu buggy (jakejch je milion druhů), pravda, musel jsem dokoupit silnější baterku - ta origo byla slabá a dávala max 15 minut ježdění..., ale mladej se s ní vyblbne...

nakonec jsem jí vzal, když jsem hledal recenze na youtube a našel jsem, jak nějakej němec s tim autíčkem hází, dupe po něm, nechá ho padat všemi směry, ohybá plasty apod....

bohužel nechtěj vědět, co je to přesně za model nebo tak, to fakt nevim... cena byla kolem 1800,-
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3368 sekund.