Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jaký fotobatoh

 o Navštíveno 6026x o
o 02.12.2018, 21:15 | Tuner#2
Prodal jsem kompletní DX vybavení a teď už jen čekám na příští pondělí na Nikon day na koupi full frame.

Nicméně jsem střelil i batoh a teď řeším jaký? Byl jsem zvyklý na Katu a vyndavání z boku, šlo to řešit krásně operativně i venku aniž bych batoh musel někde pokládat. To asi s větším nepůjde.

Co by to mělo pojmout? D750 + skla 24-120mm, pevnou 35mm a pevnou 50mm. Místo pevných by měla jít vyndat přepážka a dát tam případně dlouhé sklo 70-300mm, ale vše současně asi nikdy tahat nebudu, nechci nic objemného, takže tohle je spíše v teoretické rovině. Poradí někdo po čem koukat?


o 03.12.2018, 07:06 | KaZaN
Já už roky všude s sebou vleču Lowepro 350 AW DSLR Video Fastpack (Black) a jsem spokojenej, přežil hory, lesy, pláže, letadla, vlaky, deště. Spodek je modulární, včetně vyndavání z boku, vršek dost místa na serepetičky, plus kapsičky i na zip plus futral, zepředu ještě jedna kapsa na zip, plus z vrchu solo kapsa na notebook, z boku uchyt na stativ, pláštěnka, dobrý popruhy. Tahám v tom běžně dvě těla včetně D750 a 4-6 objektivů včetně 70-200, plus stativ a blesk. Jen koukám, že už se asi neprodává, kluk jeden....Takže to je tip asi k ničemu.
o 03.12.2018, 08:38 | jedla
mám Vanguard Up-rise 48 a to cos psal zvládá bez problémů, mám v něm d700+80-200, pevnou 50 a 17-35, přepážky jdou přeskládat a vyndávání zboku funguje bez problémů.
o 03.12.2018, 13:08 | Mr.Scully | Upraveno: 2018-12-03 13:10:04
Mně přijde, že takové ty vyndavání z boku má význam u malé výbavy. Jakmile toho člověk tahá víc, tak už nemá samozřejmě šanci.

Na mě už je to malé, ale dřív jsem míval Lowepro Flipside 400/500 AW, ten se sice musí sundat ze zad, ale technika je ukrytá bezpečně "uvnitř", takže nic nevypadne, nikdo cizí se k tomu nedostane. Na dejme tomu dvě těla a 3-4 objektivy ideál. Dělají i menší verze. Obecně se mi líbí Lowepro/ThinkTank, to jsou firmy, které nad tím přemýšlejí a dělají poloprofi výbavu.
o 03.12.2018, 16:47 | Tuner#2
Díky za tipy.

Vyndavání z boku je pro mě na akcích priorita, na akcích to vyndavám dost často a stačí s jedním základním sklem. Samozřejmě když už budu chtít skla měnit, tak se rozepne celý batoh.

o 03.12.2018, 16:48 | Tuner#2
jedla: Je to jeden z favoritů, stačil by mě asi ve verzi 45: [ Link ]

Jen co ten zip na bočním okénku? není nijak zajištěn a nerozepíná se třeba časem? Současná Kata tam měla našitý proužek a zip za to šel protáhnout/zajistit.
o 03.12.2018, 16:53 | Tuner#2
Pak se mě líbí ještě bývala Kata: [ Link ]

Ale ten Vanguard má dle mě lépe ocháněné to, že při bočním vytahování těla s objektivem zbytek nevypadne.
o 03.12.2018, 19:29 | jedla
Tuner#2: zip je dostatečně pevnej a drží zavřený, absolvoval se mnou Singapur a Kuala Lumpur a prošel bez problémů
o 03.12.2018, 23:21 | Tuner#2
Díky za info.
o 04.12.2018, 23:16 | Tuner#2
Tak nakonec asi tohle splňuje vše co bych chtěl. Boční vstup jen pro zrcadlo, zádový vstup pro další objektivy a místo stativu tam případně půjde píchnout lahev s pitím.

[ Link ]

o 05.12.2018, 08:37 | Bucci
přesně, jak bylo zmíněno, Flipside 400w a vejde se tam všechno, za "opasek" nebo jak to nazvat, když máš zapnuto, tak sundáš popruhy z ramen a batoh přetočíš na břicho... v pohodě ho to udrží
bomba je i to zapínání na vnitřní straně batohu (nikdo ti tam nevleze... nebo aspoň ne nepozorovaně)
o 05.12.2018, 18:02 | Tuner#2 | Upraveno: 2018-12-05 18:02:17
No tak to mám brouka v hlavě, to přetočení na břicho není vůbec marné a to, že se tam nikdo nedostane při cestách městem taky.

Mě by asi stačil ten 300, ta 400 se mě zdá už moc velká na to co mám.

[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.362 sekund.