Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Dotaz-seřízení světel

 o Navštíveno 5726x o
o 12.12.2018, 17:57 | DaNNy
Ahoj, nechal jsem nově seřídit přední světla (Golf 5 bixenon), svítí to dobře, véčko to ,,kreslí" správně, ale při pohledu zepředu svítí viditelně levé (před řidičem) jakoby výš. Přitom jsou nastavený na stejnou výšku (byl jsem u měření). Nikdo nebliká že bych oslňoval, ale přijde mi to divný, tak se ptám odborníků, zda to tak má být nebo zda je někde chyba... Nejvíc je to znatelný, když jsem dál od auta a koukám na světla ze dřepu. Levé světlo na mě jako by,,mrkne"(čočka rozptýlí světlo) nejdříve u levého světla a pak se musím sklonit ještě níž, aby takto mrklo i pravé světlo.(tzn jako by světlo vpravo svítilo níž a tím pádem mrklo v nižší pozici) Přitom co jsem mohl porovnat bixenony na jiném autě, obě světla ,,mrkaly" ve stejnou dobu na stejné výšce... (tím mrknutím myslím např. když proti vám jede auto s xenonama a zhoupne se a obě světla hodí takový chvilkový prudký odlesk) Tak tenhle odlesk mi ta světla nedělají současně ale jinak:-//


o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3391 sekund.