Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Unik chladici kapaliny OIII RS

 o Navštíveno 8647x o
o 13.12.2018, 21:03 | hanzy10
Zdravim, nesetkal se tu nekdo s problem u octavia III rs tdi a unikem chladici kapaliny?

Cely okruh byl natlakovan,vodni pumpa dobra, vyzuelne nikde nic,ale presto se pomalinku straci voda.

Nevite na co se zamerit? Predem dekuji za typy a rady.


o 13.12.2018, 21:26 | HIGHTOWER | Upraveno: 2018-12-13 21:27:19
Tak pokud nejde ven, tak jde dovnitř. Co olej, nepřibývá, není tam na víčku emulze, což by značilo buď jen podfouknuté těsnění a nebo někde nějaká prasklina uvnitř hlavy, bloku motoru...
Jak moc a jak rychle se voda ztrácí? Topení funguje dobře? Motor se přehřívá (teplota vody?)?
o 13.12.2018, 23:08 | hanzy10
Nic v oleji neni, auto topi normalne vse proste cajk....no tak hlavu jsem netlakoval a ani na tesneni nekoukal.(zatim)
Pozoruji kazdy den nez nastartuju,pak kdyz je to ohrate.

Nekdy kdyz prijdu k autu rano tak je to nekde mezi ryskama,jindy zase u minima.

Pak kdyz je to.ohrate tak je to dejme tomu k rysce MAX jindy zase otrochu mene...jako dost velky pohyb te chladicky.

Prvni poznatek jsem mel kdyz jsem nastartoval a blikla na me kontrolka, musel trosku dolejt abych to mel na max risku. Hele jako sleduju to asi uz 1000km a jako trosku si to vzalo....treba 5mm nevim presne... ale vim ze ten ubytek tak vznika.

Udelali.jsme pak tu tlakovku dolili to neco.malinko pres MAX,protoze znamej rikal ze si to.trochu jeste vezme, a taky si to trochu vzalo. Jako ten ubytek neni nejak extra ale je tam.
o 13.12.2018, 23:41 | JB
Vůbec nejsem motorář, ale hledal jsem na motor talk de. Několik lidí to tam mělo, nájezd cca 100000 km a všechno ve finále vlasecnicova trhlina v bloku. Před tím tam měnili pumpu, chladič, jakési ventily a nakonec u všech ta trhlina. Ale nechci strašit..
o 14.12.2018, 07:03 | hanzy10
Ano,zere to vodni pumpy, ale tu ja mam cajk....pak udajne jakysi chladic nasavaneho vzduchu. Tesneni a pak asi ten blok. Cetl jsem to na skodaforum. Ja taky moc autum nerozumim, jinak bych nemel tenhle kram :D
o 15.12.2018, 09:20 | hanzy10
Tak po trosku sledovani je ubytek mezi MAX a MIX ryskami cca pulka a ujeto 700-800km. Snad vite jak to myslim.

Dnes rano kontrola a chladicka byla na minimum rysky, pri ohrati je to presne v pulce. A to pred temi 800km to bylo na MAX rysce. Takze tam proste ubytek je.
Fakt nevite na co kouknout nebo projit? Nez dat hlavu na tlakovku vybrus a tesneni?
Da se nejak zjistit tesnost toho chladice nasavaciho vzduchu? Ten pry taky odchazi.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3166 sekund.