Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > rada ohledně E-SHOPU

 o Navštíveno 5740x o
o 19.12.2018, 23:15 | golfista hanz
prosím o radu objednal jsem zboží zásilka měla dvě části přišla mi jen jedna odmitl jsem zaplatit celou cenu za pulku zboží a dopravce poslal zpět s tím že zásilku nepřevezmu protože je nekompletní e-shop mě ted vydírá a chce po mě uhradit náklady dopravce cca 1600,- myslím že chyba je na jejich straně odeslali zboží nekompletní . pletu se nebo mám raději uhradit ? už vyhrožují vymáháním atd. níkdy se mi tohle nestalo předem díky za radu.


o 19.12.2018, 23:17 | golfista hanz
bohužel tohle jsem si přečetl už pozdě : [ Link ]
o 20.12.2018, 06:36 | DaveX
Co mají napsáno v obchodních podmínkách, které si nečetl a s kterými si určitě souhlasil? Jako každý z nás :D

Nevím, co se změnilo, ale nepřevzetí zboží automaticky nebylo odstoupení od smlouvy.
o 20.12.2018, 07:56 | z0diaC
Zaplatit, např u TS Bohemia je zasílání tímto způsobem naprosto běžné, občas přijdou zásilky i týden od sebe az jedné objednávky je třeba 5 balíků. Jdou z různých skladů.Neznalost neomlouvá.
o 20.12.2018, 08:11 | golfista hanz
dobře ale neměl by na to e-shop upozornit ? kde já mám záruku že by ten zbytek došel ? a druhá věc je že v objednávce mám potvrzeno na mailu že dopravné s dobírkou bude 119,- jak po mě mužou chtít 1600,- ? to si muže napsat třeba o 5000,-
o 20.12.2018, 08:32 | golfista hanz
od přepravce jsem se dozvěděl že ani žádný druhý balík nepřijali . akvarium poslal e-shop toptrans a stolek ppl jenže přijelo pouze toptrans a chtěli zaplatit cenu za oboji. žádnou fakturu jsem nedostal pouze mi přeposlali co jim fakturuje dopravce takže na faktuře jsou udaje toptrans a e-shopu ja nikde nejsem. i kdybych jim to zaplatit což opravdu nechci tak nebudu mít nikde doklad o tom že jsem uhradil a může to po mě chtit zaplatit znovu. přece nebudu platit fakturu ktera neni vystavena na mě.
o 20.12.2018, 09:15 | blázen
Když platíš předem převodem, taky víš prd, co s jestli vůbec přijde..
o 20.12.2018, 10:14 | Bart 007 | Upraveno: 2018-12-20 10:15:30
Me treba lidlshop taky rozdelil objednavku s dobirkou a dali mi predem vedet emailem ze posilaji jen cast a platil jsem to zvlast.
o 20.12.2018, 10:25 | golfista hanz
přesně o to mi jde nikdo mě neupozornil a když u mě byl dopravce tak hned volám paní co mi to objednávala a sama o tom nevěděla mají tam bordel. napsal jsem jim že jsem ochotný uhradit 600,- ( na objednávce je 119,- po tel jsem souhlasil že doprava bude 300 takže 300 cesta na adresu a 300 zpět a at mi vystaví fakturu mezi mnou a e-shopem za nepřevzatou zásilku. nebudu platit fakturu na které nejsem uvedený . tak uvidíme jestli se bude chtít dohodnout zatím jen vyhrožuje vymáháním.
o 20.12.2018, 10:30 | Bart 007
Zavolej si na COI [ Link ]
Za to nic nedas.
Podle me te ale musi informovat o rozdeleni predem.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3293 sekund.