Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > SMS jízdenka Praha

 o Navštíveno 6096x o
o 25.12.2018, 13:46 | schwaboid
Chtěl jsem do mobilu s androidem (vánoční dárek) manželce nainstalovat aplikaci SMS jízdenky Praha, a ono prd. Noje oblíbená aplikace neexistuje. Já jí v telefonu mám a často používám, žena ji ve starém telefonu používala každý den. Nějaká náhrada? Co používáte vy? SMS Praha 1.0
[ Link ]
Nechci psát sms, chci jen kliknout a mít zaplaceno. (obvykle to používám po cestě z restauračních zařízení, kdy jsem rád že na mobil vidím ...) Jako lítačku si fakt můžou strčit do prdele, viz: Bohužel prozatím není zavedeno zcela ideální řešení. Aplikace váš při nákupu přesměruje do webového prohlížeče, kde je nutno zaplatit kartou skrze platební bránu ČSOB.


o 25.12.2018, 14:03 | mr.brain
Zkus aplikaci Sejf [ Link ]

Jde tam platit jak parkovný, tak jízdenky. Různý časy, potvrzení s kódem pro revizora je v aplikaci. Jediný negativum je nutnost občasného dobití kreditu - buď kartou přes platební bránu v aplikaci nebo posláním peněz na účet (tuším, že Raiffka).
o 25.12.2018, 14:26 | walish
Já třeba používám tuhle appku [ Link ] , ale musíš počkat, až ti přijde potvrzovací SMS. Ale zase není třeba nikde dávat kartu.
o 25.12.2018, 16:04 | schwaboid
Dík, zkusím tu Walishovu.
o 26.12.2018, 09:47 | dj.DEKL
PID Litacka - platim listky pres Masterpass
o 26.12.2018, 15:42 | Kmoda
Já používal aplikaci jako ty a letos jsem přišel na to že už neexistuje. Já ji v telefonu tedy ještě mám,ale zkoušel jsem tuhle a líbí se mi víc [ Link ]
o 26.12.2018, 17:41 | schwaboid
Je to právě divný, já jí mám, používám, ale nevím jestli to vlastně platí... Jinak jsem jí na netu včera našel a manželce nainstaloval (tu původní ...)
o 26.12.2018, 19:43 | Kmoda
Jako určitě funguje,mladá ji používala před týdnem a já tu druhou. Ta se mi líbí víc,přímo v té aplikaci jsou vlastně všechny jízdenky co jsem kdy koupil a i odpočítávání času platnosti. Je to přehledné
o 26.12.2018, 21:38 | schwaboid
Tak jako funguje, ale co na to revizor netuším, jestli třeba neposílám prachy na Kajmany ....
o 27.12.2018, 10:01 | Mr.Scully
Používám tu samou co walish. Když mě naposledy kontroloval revizor (což jsem se teda trefil, protože MHD používám jednou do roka), tak jen kouknul na mobil, viděl appku a odsouhlasil mi to bez kontroly.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3073 sekund.