Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Robotický vysavač - rady, tipy

 o Navštíveno 10092x o
o 02.01.2019, 10:51 | DaveX
Ahoj všem. Jsem ve stavu výběru robotu na vysávání. Slyším kladné ohlasy na Xiaomi, po kterém pokukuji. Nicméně, rozhoduji se mezi klasickou verzí a verzí s mopem. Někdo se zkušenostmi? Má to smysl mop řešit? Dá se sehnat ve standardní verzi za hodně slušné peníze :)

Budu rád i za jiné poznatky či doporučení jiných značek :)


o 02.01.2019, 12:48 | Losky
My máme ten iRobot a používáme ho jen nahoře v patře na koberce. Dole vysáváme normálně, protože na plovoučce to není ideální. Kartáčkem to dost často od sebe odhazuje a vše se mu musí uklidit z cesty, aby se do něčeho nenamotal atd. Je to prostě hloupý stroj. Mám tedy sedmičkovou řadu s jedním čidlem, kde se dá čidlo ke dveřím a až vyluxuje jednu místnost, jede do druhé, ale ty čidla to chce tak tři aspoň. Já to řešil se servisem, protože čidlo se samo od sebe spínalo a baterky za týden kaput. Nijak se to nevyřešilo a ani jiné nedali (roboticky-vysavac.cz). Takže vždy ho zavřu do místnosti a pak přehodím jinam. Na koberce to je super, fakt z toho vydoluje moc.
Ale popravdě nevím, jestli bych to koupil znovu. Možná nějaký top model může být už lepší, ale tyhle do 15tis jsou takové... No, za ty prachy bych čekal něco mnohem lepšího.
o 02.01.2019, 13:00 | Freerider
Tak my máme osmičkovou řadu iRobota, čidlo máme taky jen jedno a používáme to na tvrdé podlahy v přízemí. Vůbec o něm vlastně nevíme. Nastavený je na časovač, akorát si řekne, že chce vysypat. Do kabelů se nezamotá, projede mezi židlemi. Pravda je, že to chce ještě jedno čidlo a mohl bych ho pustit do pracovny. Před tím jsme měli Robzone a s iRobotem je to nesrovnatelné. Za mě spokojenost.
Co se týče vytírání - měl jsem půjčenou Braavu (samostaný mop) a nechci to, sice vytře, ale rychlejší a hlavně levnější je napustit kýbl...
o 02.01.2019, 13:40 | sotek
Koupil jsem Teslu T50. Dva rohové kartáčky, střední rotační V kartáč, možnost mopování. V balení jsou náhradní filtry, mop a oba rohové kartáče, dálkové ovládaní s funkcemi plánování, úklidu do spirály, úklidu podél zdi a zvýšeného výkonu na koberce. Taky je možné ho řídit ručně. Funkce úklidu dokud se nevybije nebo až uklidí místnost, tak se vypne (vrátí na základnu pokud je v dosahu).
Aby se nemotal sem tam a do ničeho zbytečně nenarážel (většinou nenarazí, při dojíždění k překážce zpomalí a včas se otočí), je lepší židle a drobnější věci zvednout.
Mopování je jen mopem na suchý zip pod nádržkou na vodu, něco to udělá, ale důkladnější je ruční setření.
Na tvrdé podlahy je dobrej, v recenzích píšou že na koberce moc není, ale i tam toho vysál dost.
Koncovka je 6500,-. Výrobek Tesly to nejspíš není, je to něco převlečeného.
o 02.01.2019, 14:00 | War
také vybírám. Podle dTestu jsou nejlepší z hlediska úklidu Vorwerk/Neato a Samsung. Prakticky vše nad 20tis. iRoomba s LG mají také slušně umístěné modely, ale ne z hlediska úklidu, ale spíš z aspektu ovládání a vyhýbání se překážkám.
o 02.01.2019, 14:10 | kincmar
Můžu doporučit Xiaomi , přes rok doma a super . Aplikace funguje perfektně , nezasekává se při přejezdech prahů. Před tím jsme měli jebku z robzone a za půl roku 3x reklamace a vrácení peněz naštěstí . Na testování jsem měl půjčené dražší vysavače iRoomba a LG ,nakonec vyhrál Xiaomi.Na gearbestu koupíš za cca 6000,- z českého skladu
o 02.01.2019, 14:30 | DaveX
kincmar: odkaz na dodávku z toho českého skladu? Díky :)
o 02.01.2019, 16:09 | kincmar
[ Link ]

Momentálně není skladem v ČR, ale mění se to tam ze dne na den. Když se zaregistruješ tak ti dojde i nabídka se slevou,která je jen při nákupu přes ten email. Kupoval jsem ho a za dva dny byl doma PPLkem, teď jsem tam kupoval 3D tiskárnu a to stejné cca 3 dny nebyla v EU skladu a pak naskladnili, chce to sem tam na to mrknout
o 02.01.2019, 17:27 | Mr.Scully
iRobot byl hroznej, Xiaomi je o dva levely výš a navíc o půlku levnější. Máme první verzi asi za pět táců, naši si koupili tu verzi s mopem, ale ještě mop nevyzkoušeli, takže nemůžu poreferovat. Ale určitě jdi do Xiaomi.
o 02.01.2019, 23:22 | capo
Rozhodně Xiaomi. Uklízí na nejvyšší úrovni a stojí zlomek.
o 03.01.2019, 11:43 | DaveX
Tak jsem rozhodnutý pro ten Xiaomi. Zatím ještě uvažuji, zdali s mopem, nebo bez. Podle mě ten mop nebude to pravé ořechové.
o 03.01.2019, 12:17 | kincmar
Taky jsem se rozhodoval mezi novějším a nakonec jsem šel do staršího, protože mám mezi obyvákem a kuchyní cca 2 cm skosený práh. Jednička to vyjede dvojka už bohužel ne kvůli nádržce
o 03.01.2019, 14:14 | Octávák
taky uvažuji o Xiaomi, ale kterej vzít, jedničku, nebo dvojku? Bojím se, aby ten mop nebylo jen nějaký rozpatlávání. Kdyby to ale fungovalo dobře, bylo by to super a neměl bych problém připlatit. Chtělo by to ale reálné zkušenosti...
o 03.01.2019, 14:57 | schwaboid
Máme Xiaomi Mi Robot Vacuum EU od jara a velká spokojenost.
o 03.01.2019, 19:13 | Losky
A jaký rozdíl mezi iRobotem a Xiaomi? Celkem by mě to zajímalo. Ten Mi Robot Vacuum nevypadá zle
o 04.01.2019, 20:52 | Mr.Scully
Rozdíl je ve všem - jak čistí, jakou má "navigaci", jaká je k tomu aplikace atd. Nechci iRoboty kritizovat, protože jsem ho měl před pěti lety a tehdy to prostě mohlo být ještě nedokonalé. Ale hrozně mě to tehdy odradilo, byl to hroznej krám. Hlavně bloudil, vybíjel se, smetí jen hrnul před sebou. A to jsme měli dražší PET verzi.
o 05.01.2019, 22:20 | Pardal
Jeden LG Hom-Bot bych měl na prodej.
o 07.01.2019, 07:17 | z0diaC
přidám svůj názor ... není to jen o tom,jak který robot naviguje ... i Roomba řady 5xx vysaje 96% plochy,jen to na pohled nevypadá,že by to dělala plánovaně (taky nedělá), je moc dalších aspektů - třeba servisovatelnost - pokud si ho člověk plánuje nechat na dýl ... servisoval jsem už Samsungy.LG Hombot,nespočet Roomb a nějakou čínu ... Xiaomi jsme měli jen částečně rozebraný .... no a proto zůstala doma Roomba řady 8xx ,

Xiaomi má oproti Roombě vymakaný soft do mobilu a plánování prostoru ... ale povysává stejné množství bordelu jako Roomba - videí na Youtube je spousta.
Roombu se stejnými vlastnostmi (wifi,soft do mobilu atd.) koupíš za cca 25 t.
Xiaomi za cca 12500,- což je asi ten nejpodstatnější rozdíl.

Osobně,kdybych teď doma neměl Roombu vyšší řady a nevěděl jak jednoduché je si ji servisovat,tak bych bral Xiaomi,ze zvědavosti ...ale možná bych byl nemile překvapený až by došlo k servisu,což velmi záleží na míře použití - kdy bude potřeba.
o 07.01.2019, 07:19 | z0diaC
Mr.Scully : jediný rozdíl u řady 5xx a 6xx ve verzi PET je ve sběrném koši,motory (výkon) a kartáče jsou naprosto stejné.
o 07.01.2019, 08:35 | Mr.Scully
No s tím servisem Roomby... asi po roce (při luxování tak jednou měsíčně) postupně totálně chcípla baterka... "jo pane, to záruka nepokrývá, to je spotřební zboží"... nová stojí ranec, tak jsem koupil z Německa origo se slevou asi "jen" za tisícovku (čtvrtinu hodnoty robota). Pak došla trpělivost a šlo to celý z domu.

Ale jak říkám, bylo to před pět lety, takže se situace třeba zlepšila. Ale tehdy to fakt byl hroznej krám. Nejvíc mě mátlo to, že on opravdu snad nevysával, spíš hrnul těma kartáčema bordel před sebou a pak ho nechával různě v rozích místnosti. To, že se ztrácel a že baterka vydržela pár minut, byly jen další hřebíčky do rakve.
o 07.01.2019, 08:37 | DaveX
z0diaC: Když koupíš toho Xiomi z evropského skladu, zaplatíš za něj cca 6000 ve verzi bez mopu a to je perfektní :)
o 07.01.2019, 13:04 | Losky
A co je na tom Xiaomi tak velký problém servisovat? My Roombu 782 máme cca 1,5 roku, používáme ji tedy jen na koberce a baterka vydrží jet určitě tak 1,5hod vkuse. Ale teta má už asi druhý nebo třetí (nějaké starší modely) a říkala, že taky baterku dávali vždy tak po roce.
o 07.01.2019, 21:46 | DaveX
kincmar: Možná jsem slepý, ale na gearbest nejde napsat prodejci?
o 07.01.2019, 22:16 | kincmar
DaveX : Gearbest je obchod, ne jako ebay nebo ali. Nikdy jsem zatím nepotřeboval podporu, ale je tam support center a po přihlášení je můžeš kontaktovat.
o 08.01.2019, 12:45 | Losky
Já teď mám možnost prodat Roombu za cenu, kolik stojí nový Xiaomi, tak si říkám, zda do toho jít či ne...
o 08.01.2019, 13:10 | xSam
Mam roombu 870, mota se jak nudle v bande, ale vysava opravdu dobre.
Co me neskutecne mrda je jeji cisteni, tedy odstranovani chlupu a vlasu.
Mam ji snad 8 let a furt beha, koupil jsem jen druhou baterku. Za me to neni zas tak spatna volba.
o 08.01.2019, 14:14 | Losky | Upraveno: 2019-01-08 14:18:38
Jj, když jsem viděl, jak se to motá do zblbnutí, tak jsem myslel, že to jsou asi nejvíce vyhozené peníze, ale kupodivu to vysává slušně. Koberce perfektně.
Já koukal na ten Gearbest, ale asi to z Evropy nyní nejde. Sklady HK, HK-4 a CN-099. CZ sklad je snad G-W-5.
Co se týče cen, v ČR stojí 7600,- a Gearbest aktuálně o litr méně, tak to asi nemá ani smysl, když pak to je víceméně bez záruky
o 09.01.2019, 03:59 | Kamil07 | Upraveno: 2019-01-09 04:44:55
Taky ho chci, ale nespecham na koupi, takze cekam az bude v CZ skladu.
o 09.01.2019, 07:34 | Losky | Upraveno: 2019-01-09 07:45:26
A jak je to se zárukou z CZ skladu?
o 09.01.2019, 10:21 | Kapka (M)
máme iRombu myslím 670 model..máme ho přes 5 let..a zatím naprostá pohoda..baterka furt origo drží..z ebay jsem nedavno za pár peněz kupoval nové filtry..jednou za čas..pul rok cca..ho komplet rozeberu do posledního šroubku..vyfoukám vše kompresorem..a pohoda
o 09.01.2019, 10:42 | kincmar
Chce to fakt sledovat. Může to být jakýkoliv EU sklad, nemusíš čekat přímo na CZ. Záruka je 1 rok, ale zatím jsem nic neřešil, takže přesný průběh nemůžu posoudit. Bral jsem i jeden na firmu a ten jsem kupoval tady v ČR ta cena bez DPH je skoro šul nul
o 09.01.2019, 12:45 | Losky
No nevím, aktuálně nejnižší cena 6500,- se zárukou 1 rok. Je to verze Xiaomi, tak nevím, v čem spočívá verze Xiaomi International, která je asi o 250 Kč dražší.
[ Link ]
Tady ho mají taky, CZ, 2 roky záruka. Takže při současné ceně nemá smysl kupovat někde z Číny.
[ Link ]
o 09.01.2019, 14:45 | kincmar
Jak jsem psal, s cenou i dostupnosti se tam pořád hýbe. V Prosinci byla běžná cena přes mail 259 USD pošta zdarma PPL. Ceny u nás se taky hýbou a u některých eshopu člověk taky nemá jistotu jak dlouho přežijí. Rozdíl mezi Xiaomi nebo International netuším. Myslím, že mám obyč. Mluví anglicky , zásuvka je EU. V podstatě je jedno, kde koupíš hlavně, že funguje :)
o 09.01.2019, 14:50 | Kamil07 | Upraveno: 2019-01-09 15:02:06
Losky: Ten K24.cz mam temer za barakem a v okoli se traduje takova povest, ze cokoli tam koupis je vlastne bez zaruky, protoze ji jeste nikdy nikomu neuznali. Ja tam nakupuji jen blbosti typu Philips zarovky do auta atd., u kterych je to fuk, ale vysavac za skoro 8 tis. bych si tam teda nekoupil.
Nekde jsem cetl, ze gearbest ma v EU nejake servisni stredisko, takze by mela zaruka normalne platit, ale ruku do ohne za to nedam.
Kazdopadne urcite jim verim vic, nez nejakemu neznamemu obchodu v CR.
o 09.01.2019, 15:08 | kincmar
Tak nějak jsem to myslel..Pokud opravdu chceš spoléhat na záruku tak třeba mall.cz to bych se asi nebál. Byl jsem rád, že jsem dostal peníze zpět z robzone.cz . Tam už nikdy více
o 10.01.2019, 16:47 | CervinVega
Máti má snad 10 let Roombu 5xx, úplně base model, má 2. baterii (litr,- samo neorigo), nový horní kryt (byl ve výprodeji za 1,-), přední kolečko (kilo? vypadávala osa při zvednutí) a sadu kartáčů (tuším 300,- z eBay).
Já mám 8xx a po chvíli mi umřel motůrek kola, koupil jsem novej z eBay za 8kil. Pak se rozbil motůrek rot. smetáku (u té staré dostával asi tak 20x větší záhul a funguje pořád, tady jednou honil hadr před sebou a KO ozubení).
Možná náhoda nebo šla kvalita dolů.
Když jsem viděl u kamaráda LG, musel jsem uznat, že to jezdí hezky a spořádaně. Ve výsledku ale roomba uklidí tak, že je to vidět i cítit. U LG to bylo takové všelijaké, kouty a podél zdí neprojeté, koberec mi taky vysaje lépe.
Takové ty levné jebky ani nekomentuju, viděl jsem to párkrát příležitostně a dělalo to jen hluk/blikalo/UV svítilo :-)
o 10.01.2019, 18:05 | Losky
S tím úklidem, že je cítit musím souhlasit. Když vypucuje Roomba koberce a otevřu místnost, prostě je cítit ve vzduchu, že je tam nějak příjemněji
o 12.01.2019, 14:59 | Kamil07 | Upraveno: 2019-01-12 15:01:52
Netusi nekdo jak je to na gearbestu s DPH? Dostanu ke zbozi normalne fakturu s DPH, ktere si v CR necham vratit, nebo to funguje jinak?
Zbozi by mi slo z ceskeho, nebo z EU skladu.

Diky.
o 09.02.2019, 21:36 | DaveX
Ahojte, nekupoval někdo někde Xiaomiho? Koukal jsem, a dá se sehnat i v česku s 2 letou zárukou za 7300 Kč.

[ Link ]
o 15.12.2019, 16:59 | xSam
Nemate nekdo zkusenost s roombou 980? Zvazuji, ze bych aktualizoval model.
Libi se mi to nove laserove nacitani mistnosti, treba se ten algoritmus vysavani zlepsil. Soucasna 870 neni fakt spatna, ale uz je to dedecek.
o 16.12.2019, 06:17 | M.a.R.i
xSam: Mam 2. Jednu v patre a 2.v podkrovi. Predtim jswm mel 581 a tohle je teda uplne nekde jinde. Vsude mame vinyl a dlazbu. 2 mesice mlada nemusela vytrit ani vyluxovat. A neni to tom, ze jsme prasata, ale proste to paradne luxuje. Vysavaji kazdy den rano....
o 16.12.2019, 08:49 | Mr.Scully
Už se ty Roomby fakt zlepšily? Ještě před pár lety to byla hrozná zoufalost. Mně se neustále ztrácel, vybíjela baterka, bordel spíš hrnul před sebou do rohu, než aby luxoval... ten Xiaomi je daleko vyšší level. Ale to byly Roomby fakt 6-8 let starý, třeba se situace výrazně zlepšila?
o 16.12.2019, 09:02 | M.a.R.i
Mr.Scully: No já měl asi 2 roky tu 581, což byl top model snad 8 let zpátky a je to tak 5 let co jsem ho prodal.

Tohle už luxuje fakt pěkně a baví mě jak to posílá info do mobilu (Když je problém, když uklidí, případně kde všude jel a kde byly překážky apod).

Jelikož mám 2 ,tak tak 3x do týdne je odněkud tahám, protože namotaj oblečení, nebo spolknou nějakou hračku a tak. A čistím koše tak 1x za 10dní. Jinak pohoda...

o 16.12.2019, 09:05 | Mr.Scully
Jasný, tak za tu cenovku je dobře, že se zvedli :-D Já mám ten Xiaomi, ten funguje taky výborně, ale chtěl bych časem něco, co umí i vytírat, což sice umí ten tuším druhý nebo třetí model Xiaomi, ale ta miniaturní nádobka na vodu mi moc důvěry nedala. Až uvidím vysavač, co bude mít zásobník aspoň na litr nebo dva, tak tomu věřit budu :)
o 16.12.2019, 12:15 | xSam
Já jsem koukal na nějaké testy a ta 980tka vychází ve všech testech nejlépe.
To fakt už vypadá docela nadějně.
Já jsem spokojen i s tím co mám, opravdu to vysává dobře, i když je jeho způsob pohybu v prostoru více než zvláštní.
o 16.12.2019, 19:20 | All
A já mám ten Xiaomi co umí i vytírat (S50). Teprve týden takže zkušeností málo. S vysáváním jsme hodně spokojení. Ještě jsme si nevytírali. Poreferuju později.
o 16.12.2019, 20:16 | AllInOne
Taky teď kouk?m na 980, že bych koupil máti k vánocům...u nás cca 15K
o 17.12.2019, 01:42 | Mr.Scully
All - podle recenzí je to vytírání dost na houby, že to prej akorát rozmaže vodu po podlaze a nechá šmouhy. Jinak vysávání je u Xiaomi v poho, to každopádně.
o 18.12.2019, 10:50 | -Hans-
Díky všem za zajímavé info.

No těším se na další postřehy. Mám v celém bytě jen lino, takže by se mi taky líbil model s mopem.
Ještě mám trochu obavu, aby se neztrácel, když mám víc místností.

V dTestu je test starší z 01/2018 a tam je teda dost zdrbli. Proto jsem ještě žádný nekoupil.
o 18.12.2019, 19:43 | xSam
Tak jsem tu 980tku objednal, jsem zvědavej tedy.
o 20.12.2019, 07:19 | walish
_Hans-: Tak si kup do každé místnosti jeden :) Ideálně ještě každý jiný, abys mohl porovnávat :D
o 20.12.2019, 08:28 | AllInOne
xSam

Já ji taky 2 dny zpět koupil, jen to nabiju, ať je to pod stromkem ready u našich a uvidíme :-)
o 21.12.2019, 07:49 | xSam
Takze mam vysato a musim rict, ze vysava opravdu o parnik lepe, nez 870tka.
Ovladani aplikaci je super, ukaze mapku kde vysala, jeji pohyb je koordinovany a pri zamhoureni oka i logicky:-) Hodne se mi libi jak po konci vysavaciho cyklu objede steny. Po vysatych 60m2 jsem mel uplne plnej zasobnik bordelu a to jsem vysaval 2 dny pred tim. Za me tedy parada, miluji svou novou roombu:-)
PS: Jeste jsem to nezkousel, ale naucil jsem roombu mluvit cesky, heh:-))
o 21.12.2019, 09:16 | AllInOne
To rad slysim :-)
Mati ma ipad, tak to zkusim taky pres app...
Kdyz na neco prijdes, nebo co je dobre udelat, nastavit, tak budu rad za tip :-)
o 22.12.2019, 16:31 | AllInOne
XSam

Hele, rozdelal jsem ho, ze ho nabiju pod stromek...
Je v doku, ale nevim, zda se nejak nabiji nebo ne.

Ma svitit nejak kontrolka na te nabijecce?

Pac na robotovi sviti cervena kontrolka jako baterky, ale zda se nabiji chlapec, to nevim
o 22.12.2019, 16:35 | AllInOne
Tak jsem ho oddelal, znova jsem ho tam dal a svitila nabijecka, baterka blikala na robotovii (cervena, jako vybita), rikam ok. Ale za 2 min se vypnul robot sam celej a nenabiji
o 23.12.2019, 04:24 | M.a.R.i | Upraveno: 2019-12-23 05:25:16
AllInOne: Baterka ma blikat oranzove kdyz se nabiji. Pokud sviti trvale cervene tak se nenabiji a jenom to hlasi ze je vybitej. Pokud je plne nabity, tak nabijecka stale sviti trvale zelene a na robotovi nesviti nic.
o 23.12.2019, 09:59 | xSam
Jak pise MaRi.
I kdyz se nabiji, na robotovi nic nesviti. Nainstaluj si tu aplikaci, tam budes videt stav baterie.
o 23.12.2019, 12:05 | AllInOne
V aplikaci to ukazovalo prave ze je nabitej.
Robota dam na dokovacku, sviti na ni kontrolka...na robotovi blika cervena baterie, po minute cca zhasne robot i dokovacka!
Pani v ksefte rikala, ze se nabiji i kdyz na dokovacce ani na robotovi nic nesviti, coz mi prijde divny
o 23.12.2019, 16:11 | walish
Asi blbá rada, ale nemáš tam náhodou z obchodu nějaký "chránič kontaktů" na baterce? Už se mi to párkrát stalo, včetně telefonu :)
o 23.12.2019, 16:44 | AllInOne
Nene, vsecko oddelany :-)

Volal sem na infolinku, rekli mi ano, vysavac se da do docku, pokud se nabiji tak zhasne jak kontrolka docku, tak i vysavac po chvilce...tak sem to tam nechal nekolik hodin a uvidime - aplikace ukazuje plna baterka.
Zitra pujde do provozu tak uvidime, zda je nabitej
o 23.12.2019, 16:50 | xSam | Upraveno: 2019-12-23 17:51:45
Taky me to zaskocilo, ale na robotu ani na dokine nic nesviti.
Coz jsem rad, stvou me veci, na kterych furt musi neco svitit.
Mel jsi ho pustit, jestli jezdim
Ja mam vysatej celej barak a nenohu rict jedine spatne slovo. Za me tonfunguje opravdu skvele.
o 23.12.2019, 17:20 | AllInOne
Dik, o to me slo, myslel sem si, ze vam sviti dokovacka :-)
Kousek popojel, takze funkcni bude :-)
o 23.12.2019, 17:25 | M.a.R.i | Upraveno: 2019-12-23 18:26:19
Tal nevim kluci. Mam doma 2 a oba kdyz jsou na nabijecce, byt jsou plne nabity, tak dioda na nabijecce sviti zelene, coz signalizuje, ze jsou spravne zaparkovany. Pokud je plne nabity a vyndas ho a znovu nandas na nabijecku, tak se pouze na robotovi na chvilku rozsviti zelene baterie, coz znaci plne nabiti.


Tak mi nejak nesedi, ze Vam nabijecky nesviti vubec, kdyz je na nich robot...
o 24.12.2019, 17:58 | AllInOne
Tak 980 to tak fakt ma...dojede do dokiny, sviti jak dokina tak i robot...po chvilce zhasne dokyna i robot, sle nabiji se dal...

Co se tyce uklidu tak spokojenost VELIKA, mati byla v soku kolik to nasbiralo bordelu a to gruntovala.
o 24.12.2019, 18:47 | M.a.R.i
AllinOne:
Tak ja mam doma dve 980 a obe dokovaci stanice pri nabijeni stale sviti, a blazen nejsem. Obe od novoty vcetne nabijecek. Ale uz jsou tak 2 roky stare. Tak mozna je vic revizi a ty pozdejsi zhasinali pri nabijeni...
o 24.12.2019, 19:04 | AllInOne
Jo ja se nechcu hadat, je to fakt mozny ze to treba udelali jinak.
Ale hlidal sem to dle apoky a fakt se to nabilo.
o 25.12.2019, 08:52 | xSam
AIO, tak co jezdi?
Ja ho zase vcera pustil a me nadseni opravdu neprestava. Je bozskej
o 25.12.2019, 17:15 | AllInOne
Jo, dnes sem videl v aplikaci, he ho mati pustila :-)
Budu si ho kurva taky muset poridit :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3559 sekund.