Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: O1 výbava

 o Navštíveno 5676x o
o 03.01.2019, 17:02 | Muff
Ahoj,potřebuji malou radu ohledně předělání výbavy jedničkové Octavie.Koupil jsem O1 rok 2000 kde je Climatronik,4x el okna,tempomat,vyhřívané zice atd..
Auto jsem původně zamýšlel hodit trochu dohromady (nové blatníky,prahy,nalakovat pár dílů a udělat servis motoru a podvozku) asi po 7 měsících kdy jsem na auto ještě ani nesáhl se mi dostal pod ruku Tour 10/2010 který je ovšem holota (manuál klima a přední okna v el.) Co vše je potřeba abych z auta A dostal věci do auta B ..musím rozdělat komplet interiér a přehodit celou instalaci,nebo se to dá jen nějakým způsobem dodělat?U klimatizace je mi jasné že musí jít ven celá palubovka ohledně výměníku..


o 04.01.2019, 08:32 | Milhauzz
Myslím, že odstrojit celej interiér bude asi základ, naštestí O1 je celkem pohodový "lego". Asi bych začal u kabelových svazků a komfortky. Nezapomeň si sehnat el. sicnu s paměťama, dodělával jsem ji a je to k nezaplacení, naštěstí tady potřebuješ jen 6 drátů.

o 07.01.2019, 11:57 | tommas
Octu už nemám hodně dlouho, ale u rv 2000 a 2010 je jiná verze komfortu, ne? To dělalo problémy tuším se zámky a el. okny, vystřelovákem atd.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3363 sekund.