Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Router- rada

 o Navštíveno 6119x o
o 21.01.2019, 18:58 | PcGamer
Zdarec,
pac tomu nerozumim, chci se poradit ohledne routru, abych nedopadl jak s notasem( ze sem se radil az po koupi:-) :-/ )
ale k veci, ted mam router kozumi K-1550NR.
A na to ze mam mit pripojeni 50 mb tak to stahuje max 3mb. Pripojeni od poskytovatele pres wi-fi. a po baraku taky pres wi-fi.
Muze byt spatny router?? Da se to nejak poznat??
abych nekoupil novej a starej byl dobrej.
Jinac bude na to napojeny. 1x Notas, 3x mobil a 1x tablet. To je max co pres nej pojede, a jeste primo z nej notas pres kabel.
Snad sem to nasal celkem srozumitelne:-) Diky za rady


o 21.01.2019, 20:51 | cob1,2HTP:)
Pokud je nabídka 50 Mbps, mělo by to jet "až" kolem 6 MB/s, záleží ale na uplatňované agregaci, tj. mezi kolik dalších lidí je to děleno.
Neplět si bity a bajty. Těch 50 musíš dělit 8.
o 22.01.2019, 07:46 | PcGamer
jj je mi jasny ze o nepojede 50mb. a dokonce jsem vedel ze se to deli 8:-) sic sem si na to vzpomnel az jsi to napsal:-)
jinac na to jede i tv a ty se podle technika bere 6 mb. ale to by nemelo mit vliv, to vubec pres router nejede( samostatnej kabel z prijmace od poskytovatele).
ale jde mi o to je router spatnej?? pomohlo by ho vymenit?? uz ho par let mam.
jak by se projevilo ze je k.o.?? by proste najednou nesel nebo muze i sem tam vypadavat signal??
o 25.01.2019, 08:30 | cezetko
Já bych do noťase píchnul ten kabel, co ti vede od providera.

Tohle může být cokoliv od zarušeného připojení, špatným konektorem, uhnilým kabelem, špatným routerem a nebo třeba jen karmou :)

Zkus kabel do notebooku napřímo. A otestuj na speedtest. Pak to samé na WIFI a porovnej. Můžeš to nainstalovat i do těch smart devices. Tím poznáš, zda jen nemáš v háji wifi v NTB
o 25.01.2019, 20:51 | xSam
Jak píše cezetko, dej kabel do NTB a změř rychlost.
Router samozřejmě může být špatnej, ale to zjistíš tím, že se napíchneš na přímo.
A další možnost je, že ti někdo půjčí jinej router, nebo si kup router v Alze, já mám třeba nějakou Tendu za 600 a fachá perfektně.
o 13.02.2019, 18:46 | PcGamer
zatim to najednou jede dobre, takze bych rekl ze to bude ta karma:-)
diky za rady, popr se zas ozvu:-)
o 13.02.2019, 19:25 | cezetko
Tak pak přehřátej router, zarušené pásmo atd. :) Pusť inSSider a dej screen
o 13.02.2019, 20:22 | PcGamer
se nebudu poustet radsi do vetsich akci,sem rad ze to funguje:-)
o 06.03.2019, 19:25 | PcGamer
tak posledni dobou cca 2 dny, zacal net padat na vsech zarizenich.
tak prosim o radu co poridit aby to nedopadlo jak s notasem:-/
takze:-) co mi doporucite za router za cca 5 kil klidne i o par kc vic kdyz to bude neco "lepsiho" :-)
hlavne aby to fungovalo a bylo to dostatecny na pocet zarizeni co jsem psal
DIky
o 09.03.2019, 15:47 | PcGamer
tak jsem nasel toto:
[ Link ]
co vy na to??
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3184 sekund.