Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Alpy lyžování

 o Navštíveno 6135x o
o 31.01.2019, 20:18 | alans
Ahoj doporucte lyzovani v alpach ne moc daleko rozumna cena tak na 3-4 dny jsmr takovi prumerni lyzari pop. kde objednat nebo booking?
Diky vsech


o 01.02.2019, 02:41 | cezetko
Radstadt, Zauchensee, Flachau. Všude super. Když jsem je poprvé začal jsem v Radstadtu na doporučení a bydlení atd. jsem řešil přes skiamade.com
o 01.02.2019, 08:49 | Kapka (M)
hele ja ted byl v Itálii..týden ubytko v hotelu pro 2dospělé + 5letá dcera+polopenze...k tomu skipas na 6 dní..cena 24000,- komplet ..ju a hlavně v ceně instruktor 4hod denně pro malou..a večer animátor pro děti na hotelu..takže pro rodiče optimální dovolená :-D

foto k příspěvku  od Kapka

o 01.02.2019, 11:01 | Zdeny60
Mohu-li jen poznámku, po vlastní zkušenosti už bych doporučil raději Itálii s ohledem na stálejší počasí. Léta jsme jezdili do okolí Salzburku, ale den svítilo, dva dny sněžilo. obvykle leden. Pak jsme jeli do oblasti Reschenu a po 8 letech už jinam nejezdíme. Za tu dobu se stalo doslova parkrát, že se zkazilo počasí - zrovna loni, ale to byla ta kalamita v celé alpské Evropě. Ovšem za dva dny azúro a díky kalamitě nikde nidko, ptž od Rakouska nahoru byla zavalená silnice lavinou. A taliání jezdí až v sobotu po msi.-) Letos propojili dopkonce dvě střediska Heideraml a Schoeneben, takže obrovské možnosti. V doshau Nauders, Wattles a další. Sice dál (ode mě 900km), ale jistota nádherného lyžování a skialp treků. A sjezdovky? No cement:-) Manšestr a taloši navíc mnohdy upravují i v poledne, jenže obvykle není pro koho, ptž. lidí je tam jka šafránu.
o 01.02.2019, 11:16 | Kapka (M)
Přesně jak píše Zdeny..byl jsem parkrát v Rakousku..a ted už jenom Italii..už jenom kvůli té pohody co umí jenom Italové,,nikdo nic neřeší..žádný stres..hlavně že je pohoda a zábava..a samo že sluníčko

foto k příspěvku  od Kapka

o 01.02.2019, 14:52 | Zdeny60
JJ, taliáni vše berou s nadhledem :-)
o 01.02.2019, 16:02 | Kapka (M)
Zdeny: na tohle se vždycky těším když jedeme do Itálie..stačí první benzínka kousek za čárou..dát si jejich cappuccino s croissantem ..a hned hazím všechny starosti a stres za hlavu :-D
o 01.02.2019, 19:41 | Zdeny60
Jo a večer spaghetti frutti di mare a vino di tavola bianco...
o 03.02.2019, 10:24 | Harryp
No zase bych to s tím sluníčkem v Itálii tak neprehanel. Livigno aktuálně šedivé ????
o 03.02.2019, 21:09 | cendler
Kapka : kde jste byly, to zní hodně zajímavě
o 04.02.2019, 08:43 | Kapka (M)
Monte Bontone...ale objednavali jsme to už někdy v říjnu..ted už je to dávno beznadějně vyprodané :-)

[ Link ]
o 11.02.2019, 09:30 | Ravo
Přesně jako lidi nademnou... jedině Itálie. My jezdíme pravidelně do vesniček okolo Marmolady (Corvara, Alba di Canazei atd...)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3453 sekund.