Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Zesílení GSM signálu?

 o Navštíveno 9573x o
o 20.09.2007, 11:44 | CARACASS
Neřešil někdo někdy zesílení GSM signálu?
O co mi jde:
Mám jednu prodejnu a kancelář v Polsku, je to na hranicí s českou republikou ,ale signál na mobily je občas opravdu špatný.Nedalo by se to nějak posílit? Díky moc za všechny rady a zkušenosti.


o 20.09.2007, 11:46 | johanik
Neco sem zahlidl tady, ale zadna zkusenost.

[ Link ]
o 20.09.2007, 12:09 | -Hans-
U jakýho poskytovatele služeb jsi? Informuj se u něho, pokud by šlo o firemní čísla a bylo jich určitej počet a víc, jsou pak možnosti na takovej vysílač do interieru budovy. Ale víc info k tomu ani jinak nevim...
o 20.09.2007, 12:19 | CARACASS
No, nemyslím si , že by mi posílili český signál na území jiného státu:-)
o 20.09.2007, 12:59 | z0diaC
operátor ? lokalita ? Český Těšín -> hranice ?
o 20.09.2007, 13:06 | CARACASS
operátor OSKAR a eurotel... lokalita: Polský těšín.. POlská republika.

( nebaví mě pořád platit měsíčně cca 3-5 tisíc za přijaté hovory v roamingu.
o 20.09.2007, 13:16 | -Hans-
Jsi český zákazník? Jsi. Jedná se o zařízení, který pokryje pouze tebe... Jakýsi vysílač, co pokreje jen tvou prodejnu. No jak chceš...

Zkoušel jsi manuálně nastavit těm telefonům síť? Pouze aby byly zalogovaný do český sítě... Pak by mohlo odpadnout to, že se přihlásej na nejsilnější signál. Horší by bylo, kdyby českej signál skoro nebyl a byl bys nucenej roamovat...
o 20.09.2007, 13:18 | -Hans-
Nejedná se o BéTéeS stanici... Je to minianténka s malym rozsahem:o))) Ale kdo ví, todle fakt nevim.
o 20.09.2007, 13:44 | tykeev
a externí anténu jsi nezkoušel?

kámoš má na dílně taky hodně špatnej signál, tak má připojenou externí anténu (třeba 6310i na ní kontektor má)
o 20.09.2007, 21:49 | Martinec7
No pokud tam mas nejakej ten signal co skusit treba tohle, ale nema s tim zadne skusenosti
[ Link ]
o 21.09.2007, 13:40 | Vita_Megane
co ten GSM repeater? co to stoji? to by se mi domu hodilo abych nemusel behat furt ven nebo 2 patra nahoru
o 21.09.2007, 14:36 | Luke_288
to mě taky zajímá, na chatě máme signál jenom v druhým patře v okně jinak nikde. k tomu zesíku za 80Kč nějak nemam důvěru, ale spíš mě zajímá, fungujou tyhle zesilovače i v případě, že signál je 0? jakože třeba o 3metry vedle jsou jedna nebo dvě čárky, tak jestli v místě bez signálu to ten signál nějak vytáhne?
o 21.09.2007, 15:04 | dj.DEKL
o 21.09.2007, 17:51 | Vita_Megane
ouu tak za tu cenu se na to muzu pekne vykaslat, kurna co je tak drahyho na jednom trafu a dvou antenach?
o 21.09.2007, 21:06 | Luke_288
to je tak pro firmu, pro mě na chatu úlet, to radši vylezu do toho okna :)
o 22.09.2007, 09:44 | CARACASS
Signál je , ale slabej, když někdo zavolá, tak se slyšíma akorát Dobrej dena pak je konec., Ruční nastavení sítě samozřejmě mám, taky to nepomáhá, prootže někdy je dole tak slabej, ž eto steně vypadává. Anténu i 6310 mám ale to je pasivní systém, takže taky nic moc a navíc pouze na jeden mobil a já tam potřebuju mít celkem 4 mobily český těd. Ten repeater stojí od cca 15 tisíc na jedno patro.. ZAtím se mi jedna firma nabídla, že mi to půjčí na odzkoušení, tak uvidíme.
Jinak opravdu musím být na roamingu.
o 19.01.2011, 23:22 | Lenicka1313
Dobrý den. Já mohu jen doporučit nějaký GSM zesilovač. Sama jsem tento problém řešila a vše bylo v pořádku až po jeho nákupu. Jednoznačně doporučuji. A pokud nevíte, kam se obrátit, já ho kupovala zde: [ Link ]
o 19.01.2011, 23:24 | Luke_288
řek bych, že za ty čtyři roky už to vyřešil
o 06.04.2018, 10:42 | KaZaN
Tak a já opět tohle řeším znovu teď, potřebuju zesílit signál O2 v lokalitě, kde prostě není a asi ani nebude. Internet tam mám přes wifi operátora, ale nechci přijít o telefonní číslo mobilu, takže to asi na voip nepřevedu. U Vodafone mi vzdycky dali femtobunku a ikdyz teda nemuzu rict, ze to je nejakej zazrak, tak aspon placebo zlepseni nastalo, ale u O2 prej NIC na to nemaji. Kupovat nejaky pofiderni zesilovace na slepo se mi moc nechce. Takze nemate nekdo zkusenost s necim overenym? Dik
o 06.04.2018, 14:28 | muSlim
2 KaZaN: femto je nahodou pecka, ked je splneny zaklad = dobry internet (a hlavne nie nejaka lokalna garazovka s WiFi). K tomu O2 ale, to mi chces povedat ze neposkytuju volanie cez WiFi (VoWiFi), ked to ma uplne kazdy uz snad?
o 06.04.2018, 14:41 | KaZaN
muSlim Neni signal natoz draty, takze wifi jediná volba. VoWiFi mne nenapadlo, ja chtel femtobunku a s tim mne poslali do haje. Zjistim.
o 06.04.2018, 15:10 | KaZaN
Tak O2 VoWiFi bohuzel nic, pouze VoLTE :(
o 06.04.2018, 15:46 | muSlim
2 KaZaN: tak zmen opa :-D Femto nemaju, sme jedini a posledni kto ho ponuka...
o 06.04.2018, 15:51 | KaZaN
Předpokládám, že to, že mám doma dvě Vodafone femtobunky je mi k ničemu co? :-D
Měnit OPa by byls ramcovkou velkej ukol.

A vsechny ty radobyzesilovace jsou teda na nic jo?
o 07.04.2018, 08:33 | dj.DEKL
Tak co si doma presmerovat tvoje cislo na VDF ci T-M ? Tim bys vyresil aspon prijem hovoru...

repeater je celkem draha sranda, pokud nepocitam nejaky ciny z aliexpresu

Kde to bydlis ?
o 07.04.2018, 08:49 | muSlim
2 KaZaN: kde to je presne? Femtá sú ti k ničomu, keď ako hovoríš, internet tam nemáš (alebo je na houby)...
o 07.04.2018, 09:02 | KaZaN | Upraveno: 2018-04-07 09:23:22
Chlapi je to v Karlových Varech, problémy se signálem jsou tu na mnoha místech a to nejen s O2 ale i s Vodafonem. Mám i misto, kde by kamarad dal za jakejkoliv pouzitelnej Internet skoro cokoliv, draty tam vedou nepouzitelny, signal většinou nula a mobilni data taky nula nepouzitelny a je to v takovym zakouti, ze tam nedostanu ani zadnyho wifi isp, ted tam uz ze zoufalstvi premejslime o nejakym tom satelitnim, ale to je zase uz dost drahy a omezeny.

Jinak muSlim s tema femto, ja na tomhle miste mam Internet slusnej, symetricka 50ka PTP garantovaná, ale Vodafonni femtobunky asi pro O2 nepouziju ne? Uz jsem to dlouho nenastavoval, ale matne si vzpomínám, ze se to muselo registrovat u operatora nejak nebo si to pletu?

A repeater, dj.DEKL, máš tip na nějakej co bude fungovat? S tím přesměrováním by to v nouzi mohl taky jít, ale je to už takový dost nepohodlný řešení.

Obecně ale mám info, že to zesílení jde, protože kolegovi v Praze tohle nějak v komplexu pořešili, jen bohužel nevím jak to udělali a nemám to u koho zjistit. Smutný je, že sám operátor O2 na tohle neumí odpovědět a nenabídne žádný řešení. Ale tak nějak jsme si už zvykl, že tu se všema bojuju jak Don Quijot, včetně Cetinu apod...
o 08.04.2018, 09:47 | muSlim
2 KaZaN: ne to nepoužiješ, ale keby to šlapalo za nás tak zmeníš O2 na VF v prípade spokojnosti :-D ja riešim len za VF situáciu... :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3324 sekund.