Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Shanim: vypinace a zasuvky do bytu

 o Navštíveno 10652x o
o 15.11.2007, 20:34 | Dr.T
na trhu je toho strasne moc, tezko se vybira, potrebujeme nejake designovky - hranate, ev. i s menitelnym barevnym rameckem nebo neco co fakt zaujme. Dejte nejake odkazy nebo nabidky, dikes


o 15.11.2007, 21:33 | empiK (M)
Ahoj doktore, my mame tyhle. Firma Kopp. Cena je cca 135,- , kupovano v Hornbachu. Maji bezpecnostni perko, takze dite nema sanci dostat pecku, leda by strcilo hrebiky zaroven do dvou direk :-). Mame kuchyn v nerezu a na zdi obklad v antracitovy barve a spary svetly, takze vypinace jsou ve stejne dvoubarevne kombinaci, jednu stenu drevenou a i na ni to vypada moc dobre.

foto k příspěvku  od empiK

o 15.11.2007, 22:06 | Pekys
:o) přesně jako Empik, jen mám jinou barvu. Dělaj se krom jednobarev i v různejch kombinacích. Maj je v Hornbachu, Bauhausu, Globusu.
Hlavně proč jsem vybral tyhle je, že jsou relativně potichý vypínače, a zásuvky s bezpečnostní pojistkou.

foto k příspěvku  od Pekys

o 15.11.2007, 23:35 | Dr.T
dikes, presne takovy nejaky reference potrebuji, zasuvky at decka nic nevyvedou a spinace at jsou tiche ale presne preklapeji, atse to nevraci do nejake mezipolohy.
o 16.11.2007, 06:31 | hanzz
"děcka nic nevyvedou" ... děcka jsou koumáci, ty žádný pérka nezastaví :)
o 16.11.2007, 06:49 | tommas
Ja jsem koupil minule nejakou radu Anya od Merlin Gerin (tak nejak se to jmenuje, nejsem doma a nevim). Vypada to pekne a kvalita zpravocovani dobra. A hlavne cenovka je nekde kolem 50 kacek za kus. Kdyz chces, tak Ti to vyfotim. Vzal jsem nejdriv jednu na zkousku a pak jsem to dal do celyho bytu a zatim nelituju. Taky to ma ty zaslepky co rikali kluci vyse
o 16.11.2007, 07:45 | Dr.T
o penize az tak nejde, nemame vilu o 20 pokojich, pouze byt. A kdyz uz tolik utopeno v porizovacce a celkove rekonstrukci tak na vypinacich a zasuvkach ktere maji byt efektnim doplnkem v kazdem pokoji setrit nechci, design a kvalita rozhoduje, neco kolem 300 za kus mne nebude trapit. tady ve Zline je to hnus, pouze standardni nabidka jak ve vesnici...
o 16.11.2007, 07:49 | kizdnoH
Nebo se podívej na katalogy v sekci Download...
[ Link ]
o 16.11.2007, 09:08 | dolph
my prodavame tahlety je to Merlin Gerin [ Link ] jsou super sam je mam doma i nachatě.. potom treba ABB [ Link ] tyhle konkretne radu Time maji rodice a taky max spokojenost.
jinak jak pise tommas mame skladem i Anya jsou to pekne a moc levne vypinace..musim ale rict ze zasuvky se jim moc nepovedly. Anya tady [ Link ]
o 16.11.2007, 10:06 | Dr.T
Na tu Merlin gerin i ABB jsme se divali jako na dobre kandidaty, vyhodou je prave ze to koupim v kazdem OBI.

jak je to s tou anya? se mi libi ze barevny je jenom prouzek, je to taky v prodejni siti OBI nebo mate nejakeho obchodniho partnera u ktereho se na to da mrknout nekde ve ZL?
o 16.11.2007, 10:22 | dolph
pokud te penize nejak netlaci tak MG anebo ABB kup v OBI anebo Hornbachu ale maji tam silene predrazeno radeji bych si nasel nejakou prodejnu kde delaji jenom elektro je to tam podstatne levnejsi.
Anya: dela jen dve barvy .. bílou a takovou krémovou... prouzky se daji menit bez problemu maji barvy modre, zlute, cervene, oranzove a samozrejme bile :)
Ja je v OBI nikdy nevidel.. jsem od ostravy takze nevim jestli se daji na zlinsku nekde skouknout zkus pohledat..anebo kdyby jsi mel cestu do ostravy tak u nas ve sklade :)
ale jak rikam je vzdy lepsi pohledat nejakou specialku protoze v marketech to maji fakt silene draho.. u nas vyjde anya vyp.č. 1 na 33kč vč. DPH ..
no nevim jestli jsem ti nejak pomohl :)
o 16.11.2007, 10:49 | Dr.T
jo jo, pomohl, nevedeli jsme prave, co si myslet o nejakych zasuvkach z hobbymarketů, pokud je to vse jak pises tak do toho klidne pujdem, mrknem se s mojou na vsechno tady uvedene a neco vymyslime. Pokud by padla volba (neni to na mne hihi) na neco z tady uvedeneho ozval bych se, cesta do OV par supu - LPG, takze zatim dik moc
o 16.11.2007, 11:01 | Mila_307 | Upraveno: 2007-11-16 11:02:39
daval jsem vsude ABB - domu, k rodicum, a i k tchyni. Vyhoda je ze strojek je stejny pro vice rad, takze neni problem casem vymenit v nekterem pokoji nejenom barvu ale i tvar. a ruzne vzajemne kombinovat, např. vinovy ramecek s bilim vypinacem. Nakupovat urcite nekde v elektru nejlepe primo v velkoobchode elektro, i kdyz to bude za ceny bez slevy tak to bude podststne levnejsi nez v OBI nebo Hornbachu.
Strojek ABB vypinace typ 6 (prepinaciho) s DPH cca 72 Kč + ramecek 16 Kč a krytka 25 Kč, celkem 112 Kč to je oproti cene v OBI 160 Kč temer 50 % rozdil.
Ja mam doma dohromady skoro 60 vypinacu a zasuvek, a pri tomto poctu to je nekolik tisic.
o 16.11.2007, 11:06 | dolph
Mila_307: no pozor na to ABB Tango strojky nejdou nacpat do jinych rad..time element a dalsi uz v pohode.. ale jinak stebou souhlasim ..
o 16.11.2007, 11:22 | RedBaron
ABB Element, dělali jsme je u našich, u tchýně a teď jsme vybírali další a zase to padlo na Element.
o 16.11.2007, 11:38 | Mila_307
to dolph: zakladni sroubove vypinace jsou stejne strojky pro Classic, Tango, Element, Time, Alpha nea, Alpha exclusive.
Bezsroubove strojky: Tango, Element, Time, Solo, Solo carat, Alpha nea, Alpha exclusive, Reflex SI
o 16.11.2007, 12:39 | hanzz
Taky jsem dával ABB. Docela mě potěšil tenhle elegantně řešenej termostat - čli žádná bílá škatule na zdi :)

[ Link ]
o 16.11.2007, 13:12 | jaariin
Nazdar bando,
koukněte na www.legrand.cz - největší světový výrobce
Ceny jsou taky přijatelný.

o 16.11.2007, 13:19 | empiK (M)
hanzz: to vypada dobre, taky mame zatim termostat, kterej se mi nepaci. mas vetsi fotku? bral bych neco v antracitovy barve k tem vypinacum.
o 16.11.2007, 13:27 | dolph
jaariin: na legrand jsem uplne zapomel :)) ale legrandy jsou takove podle me moc velke.. na zdi to vypada divne -- od legrandu mam vodotesne zasuvky a zastrcky na prodluzovackach a pecka :)) ..

Mila_307 : OK.. jsem vůl :)
o 16.11.2007, 13:55 | hanzz
empiK: já mám přímo tenhle, nezapomenu-li, tak ti ho doma můžu blejsknout. Ale neuvidíš o moc víc, jak v tom odkazu :)
o 16.11.2007, 22:09 | empiK (M)
ale rad bych vetsi rozliseni :-)
o 17.11.2007, 10:27 | hanzz
empiK: vyfoceno, posláno :)
o 20.11.2007, 00:02 | T.O.M.A.S.
Já vybral ty Unica color a zdá se že jsou kvalitní. Jsou tichý a vzhledově zajímavý. Ty tlačítka jsou menší než je obvyklé, ale to podle mě není na škodu. Vnitřní rámečky se dají jednoduše měnit dle barev za 5-10kč.
o 12.02.2018, 09:23 | CervinVega
refresh tématu - nemáte někdo typ na snesitelně drahé nerez vypínače? Giro? příp. kartáč kov, elox, antracit a pod, hranaté, technik vzhled :-)
o 12.02.2018, 13:15 | z0diaC
hlavně si nevyber ABB Solo Carat (u vypínačů všude strašná vůle - jde hýbat s klapkama do prava/leva, u zásuvek se zas hýbe rámeček po dotažení )... na to jaká řada od ABB to je,tak je to strašný shit .... i na tu cenu,za jakou jsem je kupoval ... nikdy více , a nikdy více ABB .... každý vypínač má jiný chod - jeden jde lehce,druhý hůř ... doporučuju Legrand
o 12.02.2018, 14:41 | CervinVega
ABB chci nahradit, někdy nejdou domáčknout (pak je slyšet "sváření" kontaktů), musím kliknout několikrát...
předtím jsem dával Unica nebo Legrand a tohle jsem nezažil...

o 12.02.2018, 19:35 | Draxx
Mrkni na TEM [ Link ]
Mam doma od nich stmivac a par vypinacu a dobry.ABB je fakt ze na tu cenu nektery rady nic moc. Legrand a Unica je v pohode(ale ne Anya od Unicy, to je fakt sracka)
o 12.02.2018, 19:46 | Jerry.s
Dr.T: a nechceš tyhle?
[ Link ]
o 13.02.2018, 10:08 | muSlim
2 Jerry.s: myslíš, že za 10 rokov si Dr.T nevybral spínače?
o 13.02.2018, 10:14 | Jerry.s
tyy jo tak to jsem si nevšiml že je to stoletý příspěvek! :o)
o 13.02.2018, 10:38 | DaveX
Pokud to nebude vadit, hoďte sem nějaké vypínače, které máte doma :) Pro inspiraci.
o 13.02.2018, 12:03 | crestik
já bral ABB, kvůli oranžové barvě Element, jinak v 90% mám Swing L.
Kdyby dělali Classic ve vícerámečcích a více barvách, tak jdu do toho.
Jinak kvalita mi příjde průměr, uživatelsky nic moc, hlavně pokud se strkaj pod šroubek 2x2,5.
o 13.02.2018, 16:42 | KaZaN
Ja treba mam komplet byt Valena s zluto okrovym rámečkem. Jsem spokojen ikdyž občas se mi stane, díky lehkému chdu, že jak v rychlosti při průchodu kolem vypínače zhasnu tak při tom zároveň rovnou zase rozsvítím. Jinak zapojení pohoda bez šroubování. Datovky taky v klidu a ze jich tu mám desítky. Jediný co mne štvalo byla elektrická dvojzasuvka že vypadá jinak a není s rámečkem ale jen bílá. Mám je tak 8 let a bez problému.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3666 sekund.