Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Piráti silnic, třeste se!

 o Navštíveno 7690x o
o 18.11.2007, 16:01 | webster5


o 18.11.2007, 16:06 | X-sat (M)
1 z 100
o 18.11.2007, 16:57 | PRESS
spíš tak 1 z 500
o 18.11.2007, 17:22 | kamil306
věděl ten borec že za ním vůbec jedou? no jak ti nade mnou..
o 18.11.2007, 17:30 | Zdeny_1 | Upraveno: 2007-11-18 17:32:25
Tak tenhjle pavůl s odpuštěním, ten mě tak dostal, že ani nemohu psát. Kurva, kdybych měl tu moc a moh ze světa odstranit takovýhle xindly jako ten MaRRos, to bylo hned líp. Opravdu, tohle musí bejt vypatlanec na 85.

Mj, tu diskuzi jsem si pročetl poctivě celou a oporavdu se už nedivím, že o nás okolní svět říká, že jsem národ debilů. Fakticky zajímavý počtení, kde jen hňup korunuje svým názorem vola.

Jen zde přidám svůj názor, jak se vypořádat s těmi nejagresívnějšími motorkáři:
předem upravit legislativu. Tzn. upravit zákon tak, aby každej blb na 2 kolech (pozor - neházím všechny do jednoho pytle, aler blb je u mě ten, co je bůh silnice a není nad něj) věděl, že pokud nebude respektovat silniční hlídky a výzvu k zastavení nebo bude vědomě unikant pronásledování, tak po třetí výstraze dojede. Dvě hlídky na dálnici od sebe 5km, jeden radar, jednou výjezd policejního auta s majákem a červeným světlem s příkzaem k zastavení, po 1 km to samý a potřetí už leží přes silnici ocelvý psá s hřebama. Když to funguje v Německu, proč ne tady? A kydyby se ten blb zabil? Ano, dostal3x výstrahu je povinej znát, dle zákona a vyhlášky, že potřetí už tam ten pás bude. Každej by si to rozmyslel.

Chytnu tě se zakrytou SPZkou? Aha, takže na místě zabavit motocykl, 5 let natvrdo za maření bůhvíčeho - paragraf by se našel a nebo udělal, a pokuta 200.000 . Nemáš Tak si na ně v lochu vydělěj. Kurva jdyž Barošovi sebrali auto ve Francii, proč ne u nás??

Jsem fakt nasranej na ty dementy, kterí takhle prezentují svoji omezenost ba přímo debilitu a jen mě sere, že se prachý mrhají na jiný věci a na policajty se sere. Nemusím je, ale nedělám průsery a a tak nevím, proč by jiní měli.


" MaRRos 18.11. 15:05
zase tohle video.......ach jo. má cenu to tady řešit? stejně tomu klukovi nepomůžem. A co si o tom myslím? jo neměl ujíždět ale to že ho sestřelili v jakýkoliv rychlosti bych jim dal sežral ču_ákum. jo klidně mě označte za deme_ta,ale kdybyste s nimi měli stejné zkušenosti jako já nebo ten kluk možná bysrte měli obdobnej názor. navic ten kluk když ujížděl tak jel dost pomalu a opatrně,nebyl to žádnej střelec jak ste si mohli všimnout. Každopádně kluka potrestat musej ale ty fízly bych taky potrestal a nechal bych je mu zaplatit škodu na motorce. bez tak jim ty jejich 13 platy chybět nebudou. nesnáším je,nesnáším tady tu pseudo spravedlnost která je slepá a díky takovejm blbečkum který k policii choděj aby nemuseli nic dělat a mohli si hojit mindráky na ostatním buzerací je i blbá. uznávám vojáky,zdravotníky,hasiče a ostatní,ale bytostně nenávidim fízli.......není to normální práce stejně jako děvka nedělá normální práci.... "

A teď do mě:-)

o 18.11.2007, 18:31 | KaZaN
No komentáře jsou tam dost stupidní.. (o: Navíc mi přijde, že do něj snad ani nenarazili schválně, že jim to pod tam sekl sám... )o:
o 18.11.2007, 18:31 | P3RF3KT
typi*o tak za to te tady hochu sežerou pac i tady na foru je par lidi co delaj u policie tak sem zvedavej na jejich nazory
o 18.11.2007, 18:35 | mishan
zdeny_1: souhlasím ;-)
o 18.11.2007, 19:11 | ruffrider
když jim ujížděl tak jel dost pomalu - ALE PROČ UJÍŽDĚL?No na pade to nevypadalo... jinak jemu a podobnejm takovýhle zastavení policejním autem jenom přeju - proč by měl zákon platit jenom pro někoho? Takovejhle chcípák zaměstná hlídku které v tu chvíli mohla být potřeba někde jinde. A to že někdo považuje za fakt super machrovinku to že si dá tangáče přes spz - no comment.
o 18.11.2007, 19:23 | Mišell
Ach jo,to tam je zas chytrejch v tý diskuzi...furt někdo nadává,že policajti nic nedělaj a když dělaj,tak nadávaj zas:) Jinak zákrok pěknej,snad za něj dostali aspoň nějaký prémie.
o 18.11.2007, 21:37 | HIGHTOWER
Mišell: Nevím, jak dopadlo vyšetřování, kdo koho "sestřelil", ale jak to znám, ani bych se nedivil, že by to nechaly toho řidiče pol. auta uhradit tu škodu na vozidle, tak to prostě u pol. chodí :-((((
o 19.11.2007, 10:22 | mrazik | Upraveno: 2007-11-19 10:24:26
Hlavne na tom videu je videt, ze ten motorkar narazil do policajtu a ne oni do nej. Nechapu ale kam ten motorkar chtel jet, kdyz na semaforu byla cervena a zleva jela dodavka ?
o 19.11.2007, 15:35 | mikevr6
Taky souhlas,dobre provedenej zakrok.
o 28.03.2018, 19:37 | HIGHTOWER
tak trochu jak to chodí v USA... Nooo, jiná liga hlavně u té studentky :-D

Youtube video:
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.356 sekund.