Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EMMA > Otázka ESPL Advanced. From poland.

 o Navštíveno 34239x o
o 28.01.2011, 21:19 | KOCYK
Dobrý den. Na začátku pozdrav z polského.
Mám otázku týkající se v kategorii ESPL Advanced.Czy lze použít druhou baterii? Instalace auta musí být B-sloupky, baterie taky? Může být umístěn pod přední sedadlo? Omlouváme se za pravopis - Google překladatel.


o 28.01.2011, 21:54 | Zdenek (A)
Ano, druhou baterku muzes pouzit. Pocet baterii neni v ESPL omezny. Klidne pouzij atomovou elektrarnu, ale musi davat napeti maximalne 14,4V. Instalace musi byt v ESPL Advanced pod urovni horni hrany zadnich sedacek a za B-sloupkem. Baterie pod prednim sedadlem? Ano, muze tam byt.
o 28.01.2011, 23:31 | KOCYK
Děkujeme Vám za Vaši odpověď. S touto baterií, já ještě nevím, zda to bude pod sedadlo nebo za to, já chci jen připojit se proti sloupky B.
Bohužel, nemáme již EMMY. Je možné si vybrat povolání, pro vás?
o 29.01.2011, 00:31 | kojak
KOCYK: návrat strateného?
o 29.01.2011, 09:59 | Kapka (M) | Upraveno: 2011-01-29 10:00:56
2 Kocyk: klidně piš polsky nebo anglicky...my si to přeložíme..lepší než ten překlad pomocí Googlu...
nebo mužeš přímo EMMA forum :
[ Link ]
o 29.01.2011, 10:43 | kojak
kapka:ešte ze si mu to napisal po ang.:-)
o 29.01.2011, 12:06 | Zdenek (A)
KOCYK: Nevim, co znamena tohle: "Je možné si vybrat povolání, pro vás?" Ze bys chtel soutezit u nas? Ano, to muzes. Nebo ze bys chtel byt v nasem tymu EMMA? No, i to by mozna slo. Pokod chces vice info, pis na info@emmanet.cz
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3028 sekund.