Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > dB Drag Racing > nabizim možnost a bude oboustranná

 o Navštíveno 34575x o
o 05.11.2012, 17:56 | FlasH AHC
Byxl by někdo tak ochotnej a pučil by mi váš box na dbdrag ?? Nebudu to nijak zatěžovat,pouze bych udělál menší měření jak subu tak bedny.
Podmínku co bych měl je zapujčení na max měsíc.Ínfo o tom a jaký frekvenci jste s ní tlačily. Udělám si pro sebe takovou menší studii a ověřim si tak moje postupy a udělám závěr.
spíš menší bedny,nemam jeřáb,díky ... meila na mě máte v nicku ... kdo chce a má zájem vědět něco víc ,klidně mi napiště ... je to jen osobní nabídka


o 05.11.2012, 21:45 | hoff
uz ti nato bylo odpovezeno na dbdragforu. . . Dost drzost chtit pujcit od nekoho svou stavbu! Navic uz vidim ty tvy inzeraty na aukru a podobne jak nabizis okopirovanou bednu s vesmirnym popisem jak se stat prez noc mistrem!! Nato zapomen chlapce.
o 05.11.2012, 22:23 | FlasH AHC
hoff:nepřeháníš to trochu ? Nevim co je na tom za urážku si pučit bednu,mkterá měla výsledek,ale žádnýho mistzra světa. Hodně lidí mi pučilo PAčka a normální boxy s basákama bez názvu atd , a jediný kdo se zase šprtajcujou budou drageři. Nechni nějaký speciál,jen si chci něco ověřit a na aukru takový popisky nemam ,tak pěkně kecáš :F
Už mi psali dva , čkoda že jsou z daleka :( ... Takovej rebel a jeho bandpass by se mi líbil,jenže to asi neklapne,mam to nejblíž. Pak ještě nějakej Ondra Klusáček s KH tuningu. Dělal něco přes 145db s dvouma panasonikama ,třeba bude mít zájem .... sem nečekal že máte v kufru zlatý bedny vykládaný n´briliantem a diamantama :D
o 05.11.2012, 23:25 | Pluto
Kdy už se na to vyse.eš? To jsou kecy, ale zase radost to číst a přemejšet nad tvou inteligencí :-)
o 05.11.2012, 23:26 | petis
to je zase perla. Kčemu bude bedna s wooferem bez auta?
o 05.11.2012, 23:28 | Pluto
Petis: Asi tak... Znalec se pozná, Flash je nejlepší :-) Půjčíš mu bednu bez auta, on tomu nebude dávat, a bude dělat pokusy. Za měsíc ti to vrátí a řekne ti děkuji... No nekup to... Prej i zájemci se našli, ale bydlí 15km daleko, proto to holt nejde.

Klucí, nedělejte Zagorky a dovezte mu někdo tu bednu, sakra :-)
o 05.11.2012, 23:31 | Pluto
P.S. Hledám někoho, kdo mi půjčí jeho auto. Mělo by mít tak 500hp a plnou nádrž. Potřeboval bych něco zkusit. Max. tak na měsíc... Už mi nabízeli Ferarri a Veyrona, ale musel bych pro ně z Třeboně do Tábora, tak bych raději, kdyby Mareš, až bude na chalupě v Záblatí, mi půjčil svoje R8. Zkusím ho, třeba mi ho zaveze...


:-)))))
o 05.11.2012, 23:35 | FlasH AHC | Upraveno: 2012-11-05 23:38:22
Pluto: :D :D :D :D PS: "bedna dorazí v pořádku a neopotřebovaná" :D

to je trochu jinak, ty zájemci sou hooodně zdaleka Brno,Ostrava,Hodonín prostě daleko.
Ty co mam za rohem sw rozhodujou,pač v zimě stejně nic dělat nebudou a samotný je to zajímá.

Proto asem napsal oboustraný.

Auto nepotřebuju , mě zajímá co se dějě v bedně,ne v autě . ;)
ono bedny by byly,ale nemaj výsledky tim pádem zbytečný. Potřebuju bednu s vásledkem, nemusí to být mčr ,ale třeba DIY man :D

o 05.11.2012, 23:55 | petis
perla na perlu. Auto k bedně, co neco dokazala samozřejme potřebuješ, aby fungovala jak má. Ale to by jsi mel přeci vedet.
o 06.11.2012, 11:17 | Rocco.
Píšeš kdo má zájem... Kdo má mít zájem o co? Přece nikdo nemůže mít zájem o to, aby sis něco zkoušel.
To je tvuj zájem, ty něco chceš.
Já mám bednu, odměřenou, vyzkoušenou.. Ale nevim nějak o co bych měl mít zájem? O to, aby sis na ní něco vyzkoušel?????
o 06.11.2012, 11:44 | Kallin
kde je ta druhá strana?:-)))
bena neopotřbovaná? čím to budeš krmit? začni proboha používat konečně hlavu.
o 06.11.2012, 15:37 | Tuner#2
Bedna bez auta je konkrétně jak na dB drag, tak konec konců i na SQ úplně k ho*nu ;)) Ten člověk vůbec neví která bije a co všechno ovlivní kmitočtovou charakteristiku... Fakt už mu někdo seberte občanku a odpojte ten vyčištěný notebook od sítě :)))
o 06.11.2012, 18:50 | Vencaf
hele FlasHi nic si z toho nedělej, všichni jen závidí tvoje úspěchy. Potřeboval bych proměřit bednu, letos se mi moc nedařilo, ale příští sezonu se chystám sbírat poháry, takže pomoc odborníka se hodí. Nejsem si jistý, jestli je štěrbina správně a bude to dost tlačit.

foto k příspěvku  od Vencaf

o 06.11.2012, 19:40 | Toxxx
Vencaf: :D:D:D:D
o 07.11.2012, 23:13 | hotdog
vencaf vidím tu tvojí chybu. máš stěrbinu moc u repráku, musíš ji posunout víc doleva :-)

flashi jestli chceš tak ti můžu prodat bendu z galaxese kterou jsem dal na easce 149 takže na dbdragu by tam bylo přes 150. ale na woofry zapomeň ty jsou těžký a na jeřáb
o 08.11.2012, 14:18 | kis
takže jako vždy, zbytečně sem pišeš
o 16.11.2012, 22:33 | FlasH AHC
Tuner#2: No asi takhle,protože tady si moc s lidma nerozumim řešim to na jiných forech :D s timhle týpkem si psal,sice přes překladač ale budiž,rozumíme si. On píš ladění boxu tak jak to měřim já a tady máš tabulku
přečti si co píše LBM. měřil bednu apak jel zatlačit. V čem nemam pravdu ? to jasně píše, jak se začneš přibližovat s laděnim bedny k vrcholu rezonančky auta,db jasně narůstaj,ale nejde mi do hlavy že s 30hz
takže asi tak.

[ Link ]

Takže jaká je pravda ?

Vencaf: to je pěkný, :)

Hotdog: :D .. že bych vyndal zandní sedačky jo ?? to ne :)
kis: klasika
o 16.11.2012, 23:43 | FlasH AHC
jo tohle , [ Link ]

tohle mě hodně zajímalo.
o 17.11.2012, 08:04 | vinzek fa
normalni bedna
o 17.11.2012, 22:15 | hotdog
nevím, proč bys měl vyndavat sedačku? já ji tam mám taky a ještě se mi tam vejde pes :-) a na laboratorní test auto netřeba :-)
o 18.11.2012, 11:07 | FlasH AHC
hotdog:to neni zadny monstrum? Sem myslel ze mas v galaxu stenu :D
Co ctu hodne ty fora tak vidim ze maj vetsinou malinky bednicky a delaj s tim hrozny cisla.
Jen mi nejde do hlavy jak muzou dat 16cm trubku na dva 15" . Typek mi poslal fotku jeho dd v bedne. Ma magnety skoro na dne bedny ,a port .aero 16x20 .. Hodim sem foto a dela s tim 158db myslim forum.de
o 18.11.2012, 12:27 | vinzek fa
to je ale uplne normalni vis to je to co ti v te tve laboratori nikdy neukaze to co ma proto na takovou bednu potrebujes auto auto vytlumeny postaveny vyhovujic tvoji kategorii a mas moznost ladit bednu jinak to nema smisl

dal sem z vytlumeny marbeli do vytlumeny marbeli veci kery delali 154 a ja se s tim nedostal na 148 pritom stejny auto stejny veci coz je vysledek toho ze tvoje veskere vypocty sou uplne naprd a na takove veci tim padem k nicemu -)
o 20.11.2012, 12:07 | hotdog
Galax je naprosto normalni civilni auto. Tam mam 2x12" a to na stenu fakt neni :-) a jsme zase u toho. Ty jsi myslel. A 160 aeroport na 2x12" neni problem
o 20.11.2012, 12:32 | FlasH AHC
hotdog: a ty 12" sou jaký,že to stěhuješ jeřábem :D
nj ale on měl 160 aeroport na 2x15",to už je zajímavější :)
na ty 12" je to málo na hudbu,ale na tlak asi ok.
Teď m psal jeden klučina,že když bude přidávat nějaký tělesa do bedny,že mu to sníží litry a ladění mu zůstane,ale to je přece blbost. Dneska jak přijedu z práce ,hodim bednu do auta a pořádně jí testnu,pak venku ,jakej bude rozdíl ,to sem zvědavej teda.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3411 sekund.