Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > dB Drag Racing > pravidla db drag

 o Navštíveno 32275x o
o 08.12.2013, 10:14 | Karlos_8
Caute neporadil by mi někdo kde najdu aktuální pravidla, mám sub 2x12 a jeden zesilovač monoblok a zajímalo by mě jestli budu v Acku nebo případně v jiný kategorii a jestli mozu mít dvě baterky . Jinak bednu mám pod okna. Dík za rady.


o 08.12.2013, 12:17 | giuseppe
aktuální pravidla na www.termpro.com

link:
[ Link ]
o 08.12.2013, 12:29 | giuseppe

foto k příspěvku  od giuseppe

o 08.12.2013, 12:33 | giuseppe

foto k příspěvku  od giuseppe

o 02.05.2014, 09:23 | felda16
mam otazku ku kategorii STOCK napr.2k
- v pravidlach sa pise: When amplifier power limits are specified, the dBDRA will use an approved power clamp meter to verify compliance during competition. If power meters are not available, the dBDRA will use the maximum published RMS rating for the amplifier

- co ak spravne prekladam znamena ze zosik musi splnat kategoriu aj podla manualu a meranie vykona sa pouzije len na kontrolu ci ten vykon sedi??

- alebo mozem pouzit napr aj monoblok co ma v manuali kludne aj 5kw ale zmerany vykon pocas merania bude do 2kw???
o 04.05.2014, 00:45 | Rocco.
Můžeš mít v papírech co chceš, třeba 10 Kw, ale lézt ti z toho může max to, co udává kategorie.
Při každém měření se měří výkon klešťákem.
o 15.09.2020, 16:16 | Jerry159
Otázka do které skupiny bych spadal na dbdrag s jednou baterkou + 2f kap + 1100w RMS 2ohm + 1x kicker 10" L7 ? V autě BMW e61 kde je logic 7 ... ?

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3068 sekund.