Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > nějak nechápu pravidla To platí co stát tak jiná pravidla ?

 o Navštíveno 18616x o
o 25.09.2015, 01:20 | rebel
Já sem myslel když v německu je zrod easca, tak se pravidla dělaji podle němců, ale podle jejich kvalifikace na republikové finale tomu je jinak jak tak koukam



o 25.09.2015, 01:21 | rebel | Upraveno: 2015-09-25 01:25:25
o 25.09.2015, 01:26 | rebel

foto k příspěvku  od rebel

o 25.09.2015, 01:30 | rebel
jak je mozny ze nejake auta maji jednu nebo 2 souteže a jsou kvalifikovani na finale ? Když musi byt odjeto 3 soutěže?

Nebo to je jen kdo kdy kde soutežil, aby lide meli jasno kolikrat a kde byl ?
o 25.09.2015, 01:33 | rebel
Die Qualifkation zum Finale ergibt sich anhand der Höhe der erreichten Punkte und zumindest 3 Teilnahmenin der Saison. Punkte können nicht bei einem Fahrzeugwechsel auf das neue Fahrzeug übertragen werden.
o 25.09.2015, 01:38 | rebel
mini 1 auto
funi 1 auto
maxi 1 auto
ami 2 auta
unlimited 2auta

To je vse co je s ucastí celého nemecka nebo oni maji vyjimku a muzou si to udělat posvém ?


Tak a hura do mě
o 25.09.2015, 02:02 | pepe689
Musis umrit tak akorat moc neremcej nebo ti Merkelova prida do skupiny Team IS Spl ...1xdrcnou a hotovo...predpokladam ze dole jsou ty srazy jo a vyjimky se prece delaji odjakziva....
o 25.09.2015, 08:47 | CHUROS
Ahoj, nekoukal jsem jak to letos dopadlo, ale meli nejake problemy s jednim nebo dvema eventy a nejake vysledky nakonec anulovali. To se ke me doneslo.

Takze to muze byt zpusoboeno okolnostmi sezony. Vem si priklad u nas v roce 2013, tyden pred akci se zrusilo Brno. Takze jsme tenkrat taky kvalifikovali lidi co nemeli vsechny 3.

Ale jinak mas pravdu, meli by fungovat pravidla vsude stejne.

o 25.09.2015, 10:24 | rebel
pepe689 : ja remcam rad a remcám stále .Je to přeci rebel :) Tak jen sem si vsiml te tabulky a zajimalo me co to je za hokej

CHUROS: jojo tak ano pokud by dali vyjimku tak pochopim treba 2 srazy kdyby jeden anulovali ale ne lidi na finale s jednim srazem to tam nemaji co dělat .

Ten kdo tam ma jeden sraz tam proste nepatří ani s vyjimkou od Merklové

A pak koukam že jedno auto je tam na 2 kategorie stačí kouknout na
KG-OO-411 Flatt Daniel Audi A3
ami a maxi kdyz kouknu na body tak ma jakoby v jedne odjetej jeden sraz a ve druhe dva.Tak to pak zase podle toho vypada že to neni tabulka kdo je na finale nahlašenej, ale ze to je pouze tabulka kdo kdy kde jel.Jen tam nevidim nikde koment, kdo muze a nemuze. A po merklovsky moc neumim tak stejne tam moc nevyčtu :(




o 26.09.2015, 22:47 | rebel
tak jsem rad,že se odpovědi hrnou tak, že nestiham číst :)
o 27.09.2015, 10:27 | Toms
Tak jsem koukal přímo do Německých pravidel a oni to tam mají psané takto:

-Prvních 10 účastníků v dané třídě se mohou přihlásit přímo do finále přes svůj základní tým.

-Ostatní účastníci mohou být přijati do finále v krátkém čase před tím než bude zaplněna kapacita míst. Informace dostanou přes základní tým.

Nevím zda jsem to napsal srozumitelně, ale je to zhruba překlad německých pravidel.
o 27.09.2015, 10:40 | rebel
Toms
ahoj srozumitelne jsi to napsal ano



The qualification for the final is based on the achieved total points and at least 3 participations during the season

[ Link ]

mas odkaz na nemecky pravidla ? ja je nenasel :(

o 27.09.2015, 11:16 | Toms
rebel: [ Link ]
o 27.09.2015, 12:33 | rebel
Toms :
jojo tak je to tak jak sem myslel i nemci maji stejne pravidla :
Die Qualifkation zum Finale ergibt sich anhand der Höhe der erreichten Punkte und zumindest 3 .

taky musi mit 3 srazy na svoje finále .Tak ta tabulka je asi jen soupis kdo kdy kde soutěžil


Psal jsem si už s němcem a psal,že na jejich finale stačí 2 soutěže odjeté.Prý mají udělanou vyjímku, protože celkem bylo unich jen 4 x easca sraz .

Tak pravděpodobně ten kdo je v tabulce dvakrat, tak bude na finále německém

o 27.09.2015, 12:42 | Toms
rebel:

oni asi hlavně koukají na ten bod hned pod tím že je možné dokvalifikovat podle volných míst bez ohledu na počet odjetých soutěží.

"Weitere Teilnehmer können bei angemeldeten Vorabinteresse und freien Plätzen zum Finale kurzfristig zugelassen werden. Diese werden durch Ihren Base Team Händler informiert und eingeladen."
o 27.09.2015, 14:06 | rebel
Toms
no tak pak to same muzou udelat i u nas a ne jen v nemecku. A pak pravidla na 3 učati sou knicemu jako cela pravidla

Pak podminka ucasti je onicem a easca stoji za ho... pokud si takto delaji co chteji

Mas ucast jedes nemas nejedes tečka to jsou pravidla .A jeste se dá pochopit máme malo srazu tak udelame vyjimku na 2 ucasti, to se dá take pochopit
o 27.09.2015, 14:14 | rebel
a kdyz to vemu podle naseho prekladu tak to chapu jako ze max 10 lidi co splni podminky souteze a ti co maji odjete taky 3 souteze a jsou 11 12 13 14 15 tak ti budou pozváni pokut z prvnich 10 nekdo vypadne tak to chapu já . Ale to by nam musel napsat nekdo z easca CHUROS kapka hotdog a jiní :(
o 27.09.2015, 14:14 | rebel
EASCA dBL pravidla 2015
Libor Charvát 1.01 14. 05. 2015
Strana 5
Soutěžící se kvalifikuje na finále na základě dosáhnutých bodů v průběhu celé sezóny a zároveň účastí
na minimálně 3 soutěžních akcích. Pokud soutěžící vymění v sezóně auto, není možné přenést body
ze starého na nové vozidlo.
Po poslední soutěži sezóny EASCA urychleně zveřejní na své internetové stránce bodový stav
jednotlivých soutěžících.
Po zveřejnění výsledků se soutěžící od 1-ho do 10-ho místa mohou registrovat na národní finále
prostřednictvím svých Base Teamů.
POZOR - Registrace musí být přijaté nejpozději 10 dnů před národním finále.
Ostatní předregistrovaní soutěžící obdrží pozvánky týden před konáním národního finále, pokud
budu volná místa, a to prostřednictvím šéfa jejich Base Teamu.
o 27.09.2015, 14:17 | Toms
rebel:

Njn klasika "pravidla jsou od toho aby se nedodržovala" :-D

No jsem nový tak nevím jak to vždy probíhalo, ale pokud mají být pravidla sjednocené tak prostě 3 účasti a přes to vlak nejede. Buď se tomu chceš věnovat a prostě si na tři účasti volno uděláš nebo ne. Každý má právo volby.
Pak rovnou se může soutěžit na jiné CD nebo tracky a nebo si udělat každá země své pravidla. Ale je to jen můj názor.
o 27.09.2015, 18:37 | rebel
Toms
No ja uz nejsem novaček a o to více me ser. když to takto dopadá
ano mas pravdu pravidla se musi dodržovat a ne aby si každy dělal co chce .Pokud by to tak bylo tak nemá smysl ani takovou soutěž jezdit(takovou kde si každy měni pravidla k obrazu svému )

Na to se nám musi vyjádřit nekdo z eascy jak sem psal výše,ale koukam asi se nam nikdo nevyjádří jen tak :(
o 27.09.2015, 21:34 | tazman
Manuel jednu soutěž co proběhla v německu anuloval...nebudu rozvádět proč...
o 27.09.2015, 22:12 | rebel
tazman : myslim ze muzes napsat proč preci to neni tajemné A že byla chyba se stane ale muze to byt verejne myslim
o 27.09.2015, 22:12 | rebel
tazman : myslim ze muzes napsat proč preci to neni tajemné A že byla chyba se stane ale muze to byt verejne myslim
o 29.09.2015, 17:17 | CHUROS
Ahoj,
jsem si zapomel v praci notas, no :-)

Jeden z poradajicich teamu porusil pravidla sponzoringu, proto byly vysledky zruseny.

Stejny preblem melo Svedsko prvni rok, kdy jim Manuel sebral soutez uplne.

Co se tyce pravidel, chapu to a citim stejne jako rebel. Pravidlo doplnovani, je kvuli mnozstvi aut. pokud by se kvalifikovalo 20 aut v kategorii, tak podle bodu jich jede prvnich 10. Pokud se nezaregistruji vcas, doplnuje se. Tak to prakticky funguje na Evrope.

To ze si to Narodni staty upravi, je problem vzdy konretni narodni souteze a musi si to pred svymi soutezicimi a teamy obhajit (stejne jako ja pred Vami). Samozrejme mohu ucinit "vtiravy dotaz" na nemecke hlavni rozhodci. To je vse.

Co si o tom myslim, ano, taky se mi to nelibi, ale vse co s tim tak mohu delat je na Evrope vznes pripominku.
o 29.09.2015, 22:56 | rebel
CHUROS : super diky za odpoved a jsem rád,že se shodneme

A jen by sem tě tedy poprosil zdali muzes napsat na německou stranu a dotázet se jich co to má znamenat ,stim že aby vsichni jeli na finale easca DE je nepřípustné

Diky diky a uvidíme co ti napišou .
Pokud to bude tak jak je tabulka tak nezbyva nic jiného se na takovou soutěž příští rok vyprdnout ,nic ve zlem proti ceské easca, ale spiše o tom chaosu co panuje v jiných zemích
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3815 sekund.