Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > P: Ovládání volantu Opel

 o Navštíveno 3747x o
o 09.07.2014, 12:18 | Směty
Prodám ovládání volantu Opel výrobce Connects 2 pro modely Corsa, Astra, Vectra, Omega, Zafira a Meriva
cena 800,-
[ Link ]

Propojovací kabel pro autorádio Kenwood
cena 100,-
[ Link ]

Foto poze informativní, je stejné, krabice už není.

foto k příspěvku  od Směty



o 21.08.2014, 18:49 | Směty
Můžu dovézt na Křivonosku, pokud bude zájem.
o 22.08.2014, 09:56 | swep
zajímalo by mě, jak tahle věc funguje
o 22.08.2014, 11:19 | Milhauzz
Je v tom jen blbej šváb kterej konvertuje ovládací signál. Nic světobornýho, ale někdo to do toho integráče musel dostat. Spíš je to tak otázka na Marwina nebo ostatní bastlíře co dělají PCL programimng (doufám že sem se až tak moc nesekl).
o 22.08.2014, 11:27 | swep
já bych rád ovládal calrion z volantu ale bez nějakého interface to nepůjde a clarion tuším nemá vstup na ovládání z volantu, takže mne zajímá jak to funguje - pokud to funguje (na zahraničním webu sem se dočetl že to možné je - zajíma mne jak)
o 24.11.2014, 18:24 | Směty
up
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3086 sekund.