Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > K: 2kanal RCA, napájecí kabely, montažní matroš

 o Navštíveno 1240x o
o 23.04.2014, 11:19 | Osly | Upraveno: 2014-04-23 11:20:46
nemá někdo přebytek doma?
RCA - 5m, 2kanal něco jako tyto, remote být nemusí
[ Link ]
a pak nápájecí kabely
2x2,5 aspon 3m ale využil bych i tak 15m
2x4 3m

pak ještě dvě dutinky na 25mm kabel

ale kabely a dutinky asi koupím nový...páč to asi nikdo mít nebude

pak kdyby měl někdo 2x takovej konektor
[ Link ]

a kdyby to měl jeden člověk všechno tak by to bylo supr :) Případný osobko možný Šumperk-Olomouc nebo pošta.


o 23.04.2014, 15:58 | CarMedia.cz (P)
Máme skladem například toto:
Kicx RCA 05 [ Link ]
2x 2.5qmm od GZ [ Link ]
2x 4qmm od GZ [ Link ]
konektory od CHP [ Link ]

Napájecí kabely nevím, jaký průřez, jestli 25qmm? Těch máme také více typů.. (soudím podle těch dutinek). Když tak se ozvi a můžeme se domluvit. Věci jsou skladem, takže by si to měl u sebe v pátek a o víkendu mohl ládovat do auta.. :-)
o 23.04.2014, 16:52 | Osly
jj díky, asi to tak dopadne. Jinak ty RCA Kicx jsou lepší než ty ACV? já jen že už od nich mám ACV HQ-404 a jsem s nimi spokojenej. Napájecí kabely k zesíku nechci jen ty dutinky na ně.
o 23.04.2014, 18:50 | CarMedia.cz (P)
Kicx mají na sobě ještě oplet, což ACV nemají. Jinak bych to hodnotil jako totožný kabel.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3701 sekund.