Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > DLS Reference CC-500 monoblok

 o Navštíveno 7365x o
o 27.11.2016, 22:31 | TomasT
Prodam DLS Reference CC-500, kupoval jsem ho zde od clena, zesilovac je novy, nepouzity se vsim co k nemu patri, bez oderek, skrabancu a vad, proste novy. Planoval jsem ho pro sebe ze bude pohanet nejaky 10" a zjistil jsem ze moje dva 8" zahrajou vic nez jsem od nich cekal a nebudu ho potrebovat. Jak to hraje rict nedokazu, ja to v aute nemel. Je treba cerpat z jinych zdroju -)

[ Link ]

Cena: 4500,-Kč pri osobnim odberu v Opave. Zaslu kamkoliv, platba na muj ucet. Telefon do emailu.


o 28.11.2016, 17:01 | TomasT
Zamluveno, nejspis prodano...
o 28.11.2016, 21:48 | 1meca1
ted uz jen sub pod nohy .nejake napady panove
o 29.11.2016, 10:17 | TomasT
neco takoveho ?? Youtube video:
o 18.12.2016, 17:46 | Midi34
TomasT co máš za 8 suby ? případně zbytek sestavy
o 18.12.2016, 18:39 | TomasT
Suby mam baworacke High End Audio Individual. Repro v zadnich dverich taky hajend individual, jak stredobas, tak vyskac a deleni. V prednich dverich mam stredobasy audio development m40neo a vyskac od dls. Vyhybka mnou vypocitana a realizovana, zatim ve stavu bastlu s kvalitnim osazenim. Kabelaz vyrobena na miru, vse plug and play. Zesilovac Mosconi ONE bez DSP. Dva kanaly pohani stredobasy s vyskama v prednich dverich, zbyle dva kanaly do mustku a pohani suby pod sedakama ktere jsou zapojene paralelne. Reproduktory v zadnich dverich pohani CIC. Zdroj zvuku je teda baworacka CIC jednotka nakodovana na rezim nizkourovnovych vystupu. Je to nutne, jinak se integrovany DSP procesor od texas instruments postara o zvyseni basu a vysek aby ty nejlevnejsi reproduktory zahraly alespon neco. Krmeni pro CIC obstarava "druhy" USB vstup ktery zvladne prehravat fuj mptrosky, ale i wavy (neekonomicke) ale i bezztratove WMA soubory kterych tam mam cca 50GB -)))

Nevim zdali to je moje konecna, protoze na jednu stranu to hraje teda velmi obstojne, jenze mohlo by to hrat jeste lepe za jiz nevelkych financnich ivestic. Pokud k tomu teda dojde, tak mosconi bude pohanet stredobasy s vyskama ve vsech dverich, suby pod sedackama se zapoji do serie a doplni se 12" sub a adekvatni zesilovac. Co mi v tom brani je fakt, ze nemam ten zesilovac kam dat protoze mne musi zustat vsechny odkladaci prostory volne. Takze pokud sezenu kvalitnativne mne vyhovujici zesilovac ktery nekam do toho auta vleze, tak neodolam a jdu do toho. Mam E91 takze moc moznosti kam ten zesak narvat neni a na miste kde jsou baworacke zesilovace je Mosconi.
o 18.12.2016, 19:02 | Midi34
doufal jsem v klasické aftermarket - woofery

velice zajímavá sestava

ten alpine v Digitálu , co řešil noclue by nebyl vhodnej zes ?
o 18.12.2016, 19:18 | TomasT
Pokud je to Alpine PDX-M6 tak to je velke, moc velke. Neni kam dat. A neni to jen o reproduktorech, treba cic hraje mnohem lepe nez ccc, o mask se vubec ani nebavim, to by byly zcela vyhozene penize.
o 20.12.2016, 21:14 | Midi34
nedaří se mi to najít
ale asi to bylo Alpine PDX-M6
o 21.02.2017, 20:13 | TomasT
aktualni, stale mi zde lezi. Pripadne vymena za MENSI ale podobne vykonny.
o 02.03.2017, 22:02 | TomasT
Aktualni. 4500,-Kč za zcela novy nikdy nenamontovany zesilovac.
o 08.03.2017, 20:26 | Bingi
Proc nemas ten 4 kanal :) Potrebuju rozhybat ty tvoje W800..
o 09.03.2017, 18:00 | TomasT
Nebyl dostupny, dlouhodobe, nakonec mam mosconi, na dva kanaly predky, zbyle dva kanaly do mustku pro suby a potrebuju podobne vykonny zesilovac, ale idealne tak polovicni velikost abych uz konecne mohl napojit na mosconiho i ty zadni dvere...

mam ty stredobasove AD v prednich dverich, hrajou fajn, lip nez ty nejlepsi mozne repraky od baworaku. Ovsem taky jsou "krapet" drahsi... Kazdopadne co mam zkusenost s tema stredobasama, ty 8" budou chtit nakrmit...
o 24.03.2017, 19:51 | TomasT
Takto nejak vypada, mam cely archiv cca 30MB jak to vylezlo z fotaku, zesilovac je stale novy, nenamontovany, neposkrabany, nezniceny atd. Nepiste mi prosim nesmyslne emaily s "nabidkama", myslim ze jsme vsichni dospeli a svepravni, cena je zde napsana, za tuto to prodam... Mate li lepsi nabidku, berte tam.

Odkaz na kompletni archiv s fotkama za mail.

foto k příspěvku  od TomasT

o 24.03.2017, 19:51 | TomasT
druha strana

foto k příspěvku  od TomasT

o 24.03.2017, 19:52 | TomasT
komplet vse...

foto k příspěvku  od TomasT

o 17.04.2017, 19:13 | TomasT
SLEVA !!!!! 4499,-Kc za tu skatuli jak je na foto. Bordel v kufru to asi udela...
o 01.05.2017, 17:37 | TomasT
up.
o 03.05.2017, 10:13 | TomasT
Prodano...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3329 sekund.