Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > K: Malý subwoofer, nejlépe 8-10''. Včetně zesíku

 o Navštíveno 4254x o
o 28.02.2017, 22:04 | Diome
Rád bych koupil malý subwoofer do malého auta. Takže čím menší velikost, tím lepší. Ale zase ne na úkor kvality. Díky za nabídky :)


o 01.03.2017, 08:58 | kiklop32
Co je malý sub?

Myslíš průměr? 6, 8, 10, 12 palců? Nebo myslíš hloubku wooferu / bedny?

Co je podle tebe kvalita?
Kolik za to chceš dát?
o 01.03.2017, 14:06 | Diome
Ahoj, teď si uvědomuji, že jsem moc informací k tomu nenapsal, díky za upozornění. Jedná se mi hlavně velikostně o malý SUB (bude v Opel Corsa C). Tudíž velikostí 8-10'' jsem myslel průměr reproduktoru.

Podle mě kvalita? To je těžký říct. Nemusí to být extra "tlakový" sub, spíš mi jde o lepší přednes, než o výkon. Pokud to tedy píšu srozumitelně.

Cenové rozpětí jsem chtěl max do 3k(ano, je to málo), ale pokud bude nabídka zajímavá, jsem ochoten si připlatit.

Tak snad to trochu upřesnilo mojí poptávku. Díky
o 01.03.2017, 18:07 | MIRA
o 04.03.2017, 07:52 | Meda
Kdyztak mam temer nove JL audio 8w3v3 vcetne uzavrenky za 3000,-, bohuzel samozrejme bez zesiku, pripadne muzu nabidnout digitalni petikanal Alpine PDX-5..
o 04.03.2017, 18:29 | M@rtin
Zesilovač DLS RA-10 by jsi nechtěl?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3408 sekund.