Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > P: Aktivní subwoofer Pioneer TS-WX11A

 o Navštíveno 4692x o
o 10.04.2017, 10:11 | Diome | Upraveno: 2017-04-10 10:12:01
Dobrý den, prodávám subwoofer Pioneer TS-WX11A. Jedná se o subwoofer malé velikosti vhodný např. pod sedačku. Subwoofer má dálkové ovládání.
Je to vlastně nový kousek, má odehráno dohromady asi 10 hodin. Bohužel jsem zakoupil nové auto, kde je již muzika vyřešena.

Subwoofer mám včetně všech dokumentací, příslušenství a originální krabice! Jsem ochoten na něj dát záruku, že bude hrát v pořádku.

Je tu i možnost ho napojit v autě mé přítelkyně, kde bude slyšet, že opravdu funguje jak má. K vidění v Praze. Původní cena 6 500,-, nyní nechám za 2500.

Na vyžádání nafotím reálné a detailní fotky. Můžu natočit i video.

Email: filip.sindelar@indsoft.cz


o 11.04.2017, 22:41 | Diome
Prodan.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3198 sekund.