Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Golf IV přední repra

 o Navštíveno 6675x o
o 26.06.2013, 22:27 | tomass.19
Zdravím, chystám se pořídit nějáké lepší repra do předních dvěří a vejškáče, prvně sem pořád chtěl subwoofer, ale myslím že bych raději nějáké kvalitní komponentní repra, a k tomu i zesilovač, ty repra co tam sou od VW nehrajou špatně, ale chtělo by to víc basů a přecejen lepší zvuk... chtěl bych kvalitní čistý zvuk s dobrým basem, ano vím za ty peníze nemůžu čekat zázraky ale rád bych to pusunul trošku dál :) rádio mám Kenwood KDC-4051UR, ty repra bych si představoval asi něco jako Alpine SPR-60C + zesilovač, celková cena tak kolem 8000,- mohli by jste mi něco takového doporučit? Předem děkuji


o 26.06.2013, 22:39 | Toxxx
Ak chces zvuk tak treba aj tlmenie a podla mna dobre kompa zo zesom a tlmenim v novych veciach za 8000 nedas do kopy. Ak ti ide iby o bassy tak si tam daj sub lebo dverami ho nikdy nenahradis.
o 27.06.2013, 15:49 | Dolejs04
šel bych asi touto cestou [ Link ] já mám v autě powerbass sc-6 a vytlumený dveře stpčkem.. je to o hodně lepší než origo repra a tlumení udělá opravdu hodně.. měl jsem možnost si poslechnout nové gladen a za ty peníze jsou fakt slušný repráky. teď plánuju menší sub kvůli místu v kufru..
o 27.06.2013, 17:57 | armani TDI
Já mám v O1 tyhle [ Link ] vytlumeno STP a Damp, MDF podložky, zesilovač a ještě malej sub a vyhovuje mě to. :)
o 27.06.2013, 19:26 | CarMedia.cz (P)
Celkem se nám i zákazníkům líbí Rainbow DL-6.2 [ Link ] . Máme v panelu jak Gladen, tak Powerbass, tak dalších x 165mm komponent a v této ceně hrají opravdu velmi dobře. Skrz basový základ hrají také velmi obstojně MTX Audio T6S652, ale tam to chce zesik plus/minus 80-100W. Pak je ale ta basovka hodně, hodně zajímavá. Ty Rainbow nejsou tak náročné na zesik, tak by mohly i vyhovovat. Jinak Gladen svým projevem hodně sekundují Audio Systemu MX 165 Plus jen s tím rozdílem, že AS má o poznání větší citlivost. Powerbass jsou dobré na basovce, mají hodně zajímavé výšky, které by určitě obstály u kategorii vyšších repro, ale na středu trochu skomírají.

Každopádně souhlass s Toxxxem, pokud chceš opravdu hodně dobrou basovku, bude 8t na komplet se zesikem, tlumením, atd. málo.. :-(
o 27.06.2013, 19:46 | Osly
jj peněz je málo dneska na všechno...být tebou tak první vytlumím dveře a koupím nějakej sub se zesíkem dozadu a pak časem koupíš komponenty dopředu ;)
o 27.06.2013, 21:14 | rebel
jako osly pořadne vytlumit dvere a nesetrit na tom pak sub a zes a zatim nechat origo repro vpredu a došetrit a koupit repro a zes a nebo vzít rovnou nejakej 5 kanal a wof Žádný kompa nebasujou jako lacinej wofer kolem 250w
o 28.06.2013, 09:54 | CRXMen
Kompo s velmi vyrovnaným zvukem a basovým základem bych doporučil Gladen M 165 - [ Link ] Výbornej a dostupnej zesilovač k nim Gladen M-Lime 100.2 [ Link ] Tlumení které zamezí rezonancím a pomůže zlepšit zvuk je AERO MULTI. [ Link ]

foto k příspěvku  od CRXMen

o 28.06.2013, 22:57 | Toxxx
Osly: Penazi je dost len to netreba prechlastat a prefajcit;)
rebel musim nesuhlasit:) Moje dvere bassuju az,az ale nejdu dole ako sub. A dalsia vec su cenovo uplne mimo.
tomass: Moja rada ak mozem je. Vytlm dvere co to pojde. Potom kup neake peckove kompa zalezi co z nich chces zostat a potom sa poohliadni po zesiku a nakoniec to cele nahodis do auta a bude. Sub by som riesil naposled ten je uz iba na doladenie bassovej zlozky. Ale zalezi hlavne na to ci chces iba bassy alebo chces aby to fakt hralo dobre.
o 28.06.2013, 23:27 | Osly
Toxxx: nekouřím a skoro ani nepiju a studuju takže money fakt nejsou ;)
Co se týče výběru komponentů místo SW nesouhlasím. Originální repra v golfu nejsou zase tak šílený a když vytlumí pořádně ty dveře tak zahrajou o dost líp. Pak bych koupil právě ten sub a zesík na dokreslení spodních frekvencí. Aktivním subům bych se vyhnul, jsou to vyhozený peníze. Žádný kompa prostě nezahrajou basy tak jak by měli.
o 28.06.2013, 23:37 | Toxxx
Osly: Tak to je ine. Ale vsak zvuk ide predsa z menicou vysky a stredobassu kde ti tvoria scenu atd. A kedze dotycny chce aby mu to hralo tak sub je az na poslednom mieste. A golf zahra bassovo na pohodu ale vysky su uplne katastrofalne. Inak ak si nepocul poriadne kompa tak to tvrdit nemozes;) Poriadne kopma v dobre urobenych dverach,uavrenkach BR zabassuju velmi dobre. Inak sa nebavim o subbassoch to nedokazu ziadne ale to sme inde. A ak neveris tak ti to kludne predvediem.
o 28.06.2013, 23:41 | rebel
tox: jj neřikam ze kompa neumi bass to i u me kompo maji slušnej basovej zaklad ,ale pokud chce hudbu hned rychle a levne a chce basovat tak pak se ted vyprdnout na kompa a koupit woof a zesik a vytlumit dvere pak si jen v klidu došetřit na kompa k obrazu svemu a je to :-) A pokud chce kvalitní repro a vice basu tak bez wooferu je nedostane kompa mu nenahradí plnohodnotně woofer . Ted otázka co znamená více basu(každy ma jinej cit).

Ono kvalitní kompa zesik tlumeni za 8000kč
Dobře vytlumene dvere je otazka 1500 a vejš golf ma dobrej tapec a tak aspon ten se nemusi podlepovat tolik a pak ty komponenty kabelaž pojistka signály repro kabel a na kompa už není
o 28.06.2013, 23:44 | Osly | Upraveno: 2013-06-28 23:45:31
Toxx: já to beru podle toho co tomass.19 požaduje. Řekl že by to chtěl tak za 8000,- což tlumení dveří vyjde +- 1500 a 6 tisíc na zesík a kvalitní komponenty musíš uznat že je málo.
o 28.06.2013, 23:49 | Toxxx
Osly: Jj vsak to tvrdim celu dobu ze 8000 na lepsie kompa a zes je nic.Jedine bazar:)
Inak video mojich byvalych kick:) V Golfe 4:) Ale vytlmene dvere a poriadny zes:) [ Link ]
o 28.06.2013, 23:56 | rebel
tak jsme se shodli že je limit slabší a ted otazka co che hned a nebo jestly počka a došetří a pokoupi to dele
o 28.06.2013, 23:59 | Toxxx | Upraveno: 2013-06-28 23:59:59
rebel vsak sme sa vsetci shodli na zaciatku:) Jj je to vsetko na nom co urobi ak chce zvuk kopa a ak subbasy tak sub

o 29.06.2013, 00:06 | rebel
jj tak snad se vyjadri nyni a pujdeme přemejšlet dále :-)
o 13.07.2014, 17:40 | MsGazman
Youtube video:
čau já mám v autě toto a sem velmi spokojen repro mtx t6000 a rainbow ipaul 4.300 ten sem od revilo jako poslední kousek koupil za 5 litrů-dveře vytlumené na max. včetně tapecíru
o 13.07.2014, 23:23 | Osly | Upraveno: 2014-07-13 23:23:23
no já teda nevím, ale tak tlumení na max i dobře si představuji úplně jinak :)
o 14.07.2014, 00:50 | dr.marty
nechtěl jsem první rýpat :),ale jako Osly :)
o 08.10.2014, 07:09 | MsGazman
Zajímaví je Osle že si víše cpal komusi tlumení za +- 1500. Tak počitej se mnou. Gladen doorkit-tapec a ten plech co vidíš: Vnější plech 2x modrej stp a za reprem ten gladen samolepící molitan co byl součástí toho door kitu. Já jen aby třeba tomass.19 věděl že když se bude řídit cizími radami tak to stejně bude blbě a nebo málo, že chlapi.
o 09.10.2014, 21:28 | Jarda S.
revilo říká že na tlumení páru dveří padne 16 plátů [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3764 sekund.