Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Hraje nehraje

 o Navštíveno 4457x o
o 02.10.2013, 11:17 | Jerry159
Čauvec :) mám takovej problém ... v bmw e39 touring mám všechno origo a z ničeho nic mi v sobotu přestal hrát pravé přední repro... pokaždé když nastartuji hraje a do 5sec se vypne a nehraje pravá přední strana.. video zde : [ Link ] myslel jsem že by to byla někde nějaká kabeláž ale není ... zkontroloval jsem kabeláž... zesilovač bych neměl mít v autě pač jsem koukal kde by měl být v zádu u navigace a changeru a tam není nic .. víz foto .. a tak se přikláním k tomu že i odchází výstup na pravé přední repro z rádia .. Co si o tom myslíte vy ?

foto k příspěvku  od Jerry159



o 02.10.2013, 11:25 | Pavel 528 | Upraveno: 2013-10-02 11:26:48
mas facelift? a velkou navi?
pak je KO koncak v radiomodulu,umim poresit
edit:ani si nemusel rozebirat ty dvere..o))

[ Link ]
o 02.10.2013, 11:44 | Jerry159
tak já jako první šel po kabelech ve sloupku jestli nejsou přeskřípaný a na to jak je to stará kára tak jsem se divil jak je fakt všechno zachovalé :) a dobře zaizolované :) a jinak až pak jsem zjistil že to začlo dělat když vypnu zapnu kliček... a tady je foto navi..no na kolik by vyšla oprava hod mi to prosím na mail Jerry159@seznam.cz ..nejsem ted na icq kde tě mám přidaného :D a ted si říkám jestli by nebylo lepší sehnat nějaký lepší radio a rámeček... ale zase bych určitě přišel o palubní pc :-(

foto k příspěvku  od Jerry159

o 02.10.2013, 12:38 | Pavel 528
Tak tadyto neni face,ale stara navi a tedy je tam taky radiomodul,ale jiny a ten ale bezne neodchazi...nicmene na to muzu juknout
o 02.10.2013, 12:51 | Jerry159 | Upraveno: 2013-10-02 12:59:13
jj já neříkal že je to facelift :) je to před :) no bude to ještě zajimavé no ...
o 03.10.2013, 20:38 | 323Marty
Celý to zahoď, kup si rámeček a dobrý rádio a uvidíš, jak to bude super :o) Mě osobně ten rámeček nikterak nevadí, ale je fakt, že já mám celej interier černej, takže to neruší, ale jestli tam máš dekor dřevo, tak to možná trochu bude pěst na oko, ale za tu kvalitnější muziku to prostě stojí. Nebo pak Pavlovi můžeš říct, ať Ti udělá ten rámeček, co měl v autě on. Tušim, že to dělal z MDF a něčim potahoval, takže na tom dělal asi tejden, ale výsledek za to rozhodně stál :o) Viď??? :o)
o 14.07.2014, 22:14 | Jerry159
tady jde o to že já mám dekor dřevo a taky tmavě zelený interier a hodně světle zelenou kůži ...tak to nevím jak by tam vypadal nějaký rámeček...ale rozhodně letos bych chtěl něco do kufru a přemýšlím co s tím ... abych neměl zasranej celej kufr tak jsem přemýšlel o tomhle ...

[ Link ]

a zatím že mi chybí bassy tak nějaký zesík a repro do toho :)

Za výměnu radia se mi moc nechce pač bych přišel o Palubní pc :-/
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3277 sekund.