Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > autoradio Pioneer AVH-x7500BT

 o Navštíveno 3394x o
o 26.06.2014, 21:51 | lubkogombo
zdravim vas. mam problem z mojim radiom. prehrava mi iba original dvd filmy. ked si napalim dvdcko Z videami(avi,divx.....) tak mi ho vobec neprehra. vypise mi len ze VIDEO RESOLUTION NOT SUPPORTED. Mali ste uz niekto takyto problem? vie mi niekto pomoct? vopred diky


o 30.06.2014, 13:34 | clown
a v manualu neni popsano, co dane radio umi prehrat ? jake rozliseni, kodek video a audio

je mi jasne, ze 99 procent videi bude treba na podporovany format konvertovat, ale kdyz musis, tak musis .. :)
o 30.06.2014, 18:01 | Shr3k
lubkogombo: Co je sakra nejasného na sdělení VIDEO RESOLUTION NOT SUPPORTED? [ Link ]
o 01.07.2014, 10:52 | lubkogombo
clown , shr3k - Prehrava divx,mpeg4,wmv,h264,xvid,. skusal som to konvertovat do vsetkých druhov videii, aj som skusal rozlisenie ako ma radio 800*480. ale stale to iste. skusal som aj znameho co pracuje s autohifi ale nevedel ani on.
o 01.07.2014, 11:32 | Shr3k | Upraveno: 2014-07-01 11:32:47
Podle toho návodu definitivně nepřehrává WMV, pokud pod pojmem MPEG4 myslíš kontejner MP4, tak ten také ne. Definitivně to nebude přehrávat větší rozlišení než 720x576 případně 720x480.
1) Zkusil bych přímo DivX (.divx) v rozlišení PAL nebo NTSC udělaný pomocí [ Link ]

2) U AVI (.avi) kontejneru obsahujícího MPEG-4 resp. XviD, což je asi běžný formát DVD warez RIPů to nemusí podporovat Packed Bitstream, takže bude třeba rozbalit.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3197 sekund.