Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Boschmann

 o Navštíveno 3290x o
o 07.07.2014, 01:42 | KFOR | Upraveno: 2014-07-07 01:43:10
Achoj chtěl bych se zeptat, co si myslíte o těchto reproduktorech? [ Link ] a o této značce. A jestli s tím má opravdu někdo reálné zkušenosti?
Jestli jsou třeba tak špatné jak tu čtu?
A ocenil bych spíš komentáře typu, z vlastní zkušenosti. A né.. já si myslím...
Myslet si něco může každý a to přeci neznamená, že je to pravda :)


o 07.07.2014, 05:18 | walish
"Achoj chtěl bych se zeptat, co si myslíte.."
" A né.. já si myslím.."
"Myslet si něco může každý a to přeci neznamená, že je to pravda :)"

:))))
o 07.07.2014, 05:26 | KFOR
Jop a vynechal jsi to důležité slovo "ocenil" :) tak psát tam může kdo co chce je to forum :) ale ocenil bych spíš ty, kteří ví o čem mluví a né ty, který slyšely něco od někoho a ten zas od někoho a td... :)
o 07.07.2014, 07:39 | Milhauzz
I ono já si myslím, bude mít vypovídající hodnotu, když se má o co opřít. 350RMS? Dovez je, zapojíme je na Etona a shoří jak cigáro ...
o 07.07.2014, 08:01 | KFOR
Já je nemám koupené a nechci jen tak nic zbrkle koupit aniŽ bych o tom neveděl několik důležitých hodnot a neporovnal je s ostatníma :) chápal bych, že ze zesilovače by shořeli na 350W RMS. Je u nich napsaný doporučený výkon zesilovače 5-125W RMS. ale teď nevím, jesli chápu dobře to, že by to mohlo být způsobeno jeho citlivostí a to tak, že když bude pokles o -3dB tak mu budeme muset dodávat 2x takový výkon, aby hrál stejně. A jelikož má 93 dB tak je moŽné, že je to kvůli tomu. třeba kdyby mněl 90dB potřeboval bych zesilovač 2x125W RMS takže 250W RMS aby hrál cca na 100%. A nevím, jestli nekecám sr*čky...xD a zatím mi na to nikdo neodpoveděl :D a kdyby mněli třeba 88dB tak by museli mít opravdu 350W RMS ze zesilovače aby na takovou hodnotu i hráli nevím :)
o 07.07.2014, 08:08 | Pavel 528
presne jak pises"kecas sracky" a mas to pomotany vse dohromady a placas paty pres devaty...

a ted k repro,neni ti treba divny to,ze vyrobce doporucuje zesik o vykon 5-125W a pritom uvadi,ze repro ma 350W? No proste jsou to vymysleny cisla...

ano,citlivost vuci vykonu ma souvislost,ale pak ve vysledku akustickeho tlaku

Takze ruzne repra s ruznou citlivosti budou hrat jinak nahlas pri stejnem vykonu...

A nehledej zadny zazraky,tyto vsechna repra jsou podobny a zadny nesnese stejne vic jak treba 120W,pak to ma destruktivni zmeny...
o 07.07.2014, 08:19 | KFOR
Ano příjde mi divné, že zesik o výkonu 5-125W a repro má 350W proto jsem se na to ptal :) a neveděl jsem, jestli není moŽné to s tou citlivostí... teď uz aspoň vím :) a moŽná chápu. Tak podle Čeho bych mněl vybírat koaxiálni pár repro. do zadu do auta, a k tomu zesilovač tŕeda vše s kabelama a td. do 5 000Kč. kdyź nechci mít autorádio. nebo co by jsi mi doporučil ale bez autorádia :) a právě se chci vyvarovat toho: "první co jsem našel" ale porovnat nějaký počet aspoň a zjistit a vedět proč a které a v čem jsou lepší.
o 07.07.2014, 17:10 | kiklop32
Když řešíš audio za 5000, tak stejně takovou hitparádu neuděláš, pokud je to vše, co hodláš s audio dělat, tak si nech doporučit nějakou osvědčenou kombinaci a máš po starostech. Optej se třeba v revilohifi. Pokud se chceš vše okolo repro naučit a pak vybrat sám tak GL a snad to Škoda do té doby vydrží.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3012 sekund.