Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > subwoofer do bmw e90 kufor

 o Navštíveno 5078x o
o 17.07.2014, 22:44 | hovado
Potrebujem poradit. Mam doma 10 subwoofer a neviem ako ho mám osadit. V bmw je taká odkladacia vanička, len nemám predstavu ako by som na vrch osadil dosku. Bol by velký problem keby som ju pripevnil zo spodu na koberec a nan pripevnil repro ? Plato by sa tak zdvíhalo spolu s repro.
Dík


o 17.07.2014, 22:49 | hovado
tak to je

foto k příspěvku  od hovado

o 18.07.2014, 00:43 | db-marek
pripevnit dosku na koberec mi pride nie velmi stastne riesenie, ozvucnica musi byt pevna a tuha, nevidim dovod preco by si to mal potom otvarat. Ja odporucam osadit ozvucnicu do toho priestoru...
o 18.07.2014, 13:46 | hovado
No len neviem ako ju tam upevnit aby bola zapustena. To plato je vlastne v strede zlomene. Mohol by som tu polku urezat a podla nej vyrezat dosku ktora by sa ocalunila.
o 18.07.2014, 15:30 | skoki
pokial chceš dať iba dosku hore a do nej basak to nebude dobre lebo ti to bude po bokoch "fučať". Najlepšie by bolo spraviť spodok ozvučnice z laminatu a na vrch ozvučnice dať mdfku a do nej zapustiť reprák, prípadne ak nechceš laminovať tak spraviť z mdf dosiek presne ozvučnicu, ktorá tam bude pasovať.
o 18.07.2014, 22:12 | m.j.
hlavně ta vanička je myslim komplet plastová, takže bude potřeba určitě udělat komplet ozvučnici, nejlépe jak píše skoki, laminát + deska
o 20.07.2014, 14:31 | hovado
No nerobil som ešte laminatovu ozvučnicu ale tak skusil by som ked mi poviete ako na to . Dat tam presnu ozvučnicu sa mi zda tiez dobrý napad. len by som tam prišiel o nejaké litre . Meral som to a vošlo by tam 28x36x23 š/d/v. Co je len 23 litrov. Basak je Morel Primo 10.
o 20.07.2014, 14:50 | hovado
Mam pocit ze na uzavretu ozvučnicu je doporučených 38 litrov. Je to velký problém ked ozvučnica bude menšia ?
o 20.07.2014, 16:11 | TommyDS
Na uzatvorenku 10palec 38litrov urcite nie, to je moc... Morel primo radsej do BR, podla mna tych 38litrov je na bassreflex...
o 26.07.2014, 14:07 | TomasT
Nevim na co chces davat sub do kufru sedanu kdyz mas dva subbasy pod sedackama. Vymenit repraky, posilit zesilovacem a je to hned prijemnejsi. Dobre to ale nebude nikdy. Je otazkou kolik do toho chces nacpat penez, pokud par korun nema to zadny smysl a je to zbytecny cas a penize. Pokud to ale myslis alespon trovhu vazne a chces lepsi zvuk, doporucuju nainstalovat logic 7, za ty penize asi nic lepsiho nesezenes a to myslim vazne, bez ironie. O neco lepe jeste hraje bmw individual, to je ale temer nemozne sehnat a pokud ano, stoji to hrozny ranec. Logic neni nic z ceho bych si sednul na prdel, ale uzitne vlastnosti versus cena je vynikajici. Hlavni prednosti jsou integrovana DSP jednotka, zmena procesingu zvuku, ekvalizer, zvukovy stream je do zesilovacu prenaseny optikou, lepsi DA prevodniky nez v hlavni jednotce, 9 kanalu z cehoz suby jsou zmustkovane. Troufam si tvrdit ze za tuto cenu za kterou to jde poridit se nenajde nic, co by to prehralo.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3436 sekund.