Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > octavia I combi

 o Navštíveno 3087x o
o 21.07.2014, 07:57 | maiky46
Zdravim, chtěl bych nacpat něco do octavie protože to vůbec nehraje, nerad bych ale dělal adaptery, tlumil a podobné věci, existují nějaké repra které se dají jen místo origo, pasují a utáhne je origo rádio? nemá cenu do toho auta nic moc cpát ale zase když se s tim občas jede tak by to chtělo aspon trochu zvuk :(


o 21.07.2014, 08:37 | Milhauzz
Nelze mít výsledek bez investice.
o 21.07.2014, 08:47 | maiky46
mi neřikej že když bych tam dal nějaký jiný repra místo origo že to nebude lepší
o 21.07.2014, 09:06 | bobmasitr
Výsledek nebude vynaložený usilí.To radši na tom nedělej nic. Lepší repro ti zajistí max. lepší výšky a středy, pokud vyžaduješ lepší basy, bez toho tlumení to opravdu nejde+mdf kroužky. Celé dveře i s kroužkama uděláš za 2500Kč. To tam klidně nech puvodní repro a udělej tohle a polepšíš si víc, než tam cpát jiný repro
o 21.07.2014, 09:58 | Milhauzz
Mno jo, nejsem sám, kdo měl/má Oct1. Továrně jsou tam papírový blemcáky, který mají zvuk strašidelnej na úkor vyšší citlivosti, aby to rádio, který umí jen dobře pasovat do palubovky a umí něco málo zobrazovat na maxidotu (taková ta blbá dogma škoda fóra), to trochu vybudilo.

Pokud tam dáš jakékoliv jiné repro, možná bude trochu více výšek, ale to je tak všechno, hlasitost bude určitě nižší a bez vytlumených dveří se basů nedočkáš, ani kdyby si tředobasy poháněl zesilovačem.

Chtít lepší zvuk bez investice je jak chtít peníze a nechodit do práce :)
o 21.07.2014, 10:14 | maiky46
o.k. tak jinak co teda udělat (vytlumit a mdf) a jaký repro aby to bylo za rozumnou cenu a mělo to význam .. halvní je aby byly repro schované pořád jako origo za mřížkou
o 21.07.2014, 10:35 | Ravo
Za origo mřížku dostaneš v podstatě asi jakýkoliv compa 16tky... Osobně sem tam měl už osazeno ledascos i obludy velký typu Morel Hybrid a Elate. Jen je potřeba trošku upravit úchyt stahovačky (uříznout nebo ohnout jeden rožek) aby měl kam vejít koš s magnetem

foto k příspěvku  od Ravo

o 21.07.2014, 10:39 | bobmasitr
Heled já tam mám audio systemy o Revila a jsem spokojený, nic není poznat. vše hraje pěkně a dostačuje. Pokud nechceš investovat velké peníze tak nějaká základní řada JBL se dá koupit cca za 1500-1700Kč a nehraje to vubec špatně.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3485 sekund.