Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Proč rupne při startování v repro

 o Navštíveno 2899x o
o 24.07.2014, 16:56 | petrspinler
Chel bych vědět co dělat s tímto problémem,jelizapojeno repro přes autozesilovač.Při zapojení autorádio repro vše vpořádku .Napájecí kabely o růřezu35mm ,nevím kde je chyba,poradte.díky


o 24.07.2014, 21:18 | Toxxx
Prejdi si kostru atď. Prikostri ešte baterku tým istým prierezom. Ukostri rádio napr atď ;)
o 24.07.2014, 21:37 | kiddhombre
zapinas zesilovac REM kabelem z radia?
o 25.07.2014, 11:52 | petrspinler
Plus ,mínus pol mám stejný průřes,ukostřeno na karoserii.Taktéž autorádio mám ukostřeno,jen ten REM kabel nepouštím z rádia ,na tomám vzlášt vypinač.Proto repro napájím z autorádia a zesik mám jen na sub,rád bych jel na zesik komplet,často startuji připoslechu.Zesolovač mám CRUNCH asi 7tis.může to být špatný zes.nebo že nejedu přes kap.Nikde jsem nenarazil na foru na toto téna ,asi toto máte všechny ok.Poradte.Zatím dík za reakce.
o 25.07.2014, 14:33 | CarMedia.cz (P)
Je to tím, že nemáš spínání na REMko autorádia, ale někde bokem. Pakliže máš zesilovač puštěný dříve, než je autorádio, udělá ti právě toto. Přepoj to na REM a budeš mít klid. Případně si dej vypínač na kabel svedený z REMka autorádia, ne na nějakých jakýchsi 12V buh ví od kud.
o 25.07.2014, 16:59 | petrspinler
Jdu to skusit,uvidíme.
o 25.07.2014, 20:02 | petrspinler
Díky Revilohifi.cz ,konečně to funguje,ted můžu pokračovat akoupit lepší autorádio,sháním Pioneer DEH-80PRS,nezeženu starší,tak koupím noé ,doporučte kde nejlépe koupit.
o 27.07.2014, 15:50 | CarMedia.cz (P)
80ky máme běžně skladem, čili by když tak nebyl problém.. [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3071 sekund.