Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Repro bez zesilovače

 o Navštíveno 3519x o
o 26.07.2014, 22:57 | endru.ondra
Hledám nějaký repro který by utáhlo mobil,mp3 nebo ntb.Stím že mu udělám box a budu to mít na balkoně nebo u bazénu ale nechci tahat vždy metry prodlužovačky od zásuvky, takže bez zesilovače. Podle čeho mám hledat aby to hrálo hlasitějš?


o 28.07.2014, 17:16 | endru.ondra
Prostě aby to vybudil mobil nebo mp3? Vím že z toho nedostanu žádný basy a super zvuk ale jen takový doplnění, co poradíte?
Alespon podle čeho hledat, nebo prodejci nemáte někdo něco ?
o 28.07.2014, 18:36 | Pavel 528
jakykoli PC repracky,nic jinyho nevymyslis

tady neco treba,ale je toho milion

[ Link ]
o 28.07.2014, 18:50 | endru.ondra
O tomhle vím ale to se mě líbí už to napájení z usb, když vezmu jen mobil.
[ Link ] chtěl bych vzhledově něco podobnýho a stoho jen vyvedený jack nic víc. Hlavně aby byli v jednom boxu
o 10.08.2014, 17:47 | endru.ondra
Nebo jaký má mít repro db a kolik max rms watu?
o 15.08.2014, 20:21 | Tomik723
Nechci ti brát iluze, ale myslim si, že bez přídavnýho napájení neuděláš diskotéku ani pro mravence v mraveništi vedle bazénu.
o 16.08.2014, 13:07 | kiddhombre
o 17.08.2014, 09:08 | endru.ondra
tohle jsem vše projel, takže vím co a jak.
Nelíbí se mě tam nic a hlavně mě štve že ty repra jsou každý zlášt takže horší přenášení
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3281 sekund.