Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Oneskorenie predných reproduktorov

 o Navštíveno 3398x o
o 28.07.2014, 01:21 | Duri168
Takže zase som si prišiel pre radu. Kúpil som autorádio a prerobil komplet elektroniku v Mazde 6. To znamená amputovať origo autorádio cez ktoré ide všetko ovládanie. Ale po kúpe rádia som sa pustil dôkladnejšie do auto hifi a žial prišiel som na to, na čo je dobrá časová korekcia ale už neskoro. A môj Pioneer AVH 8600 túto funkciu postráda. Viete mi poradiť, ako čo najlacnejšie oneskoriť signál do zosilňovača predných reproduktorov voči subwooferu? Vďaka


o 28.07.2014, 07:51 | CarMedia.cz (P)
Zkoušel si mu otočit fazi?
o 28.07.2014, 08:01 | Milhauzz
Zesík s plynulou korekcí fázového průběhu, ale o tom jsme se přeci už bavili.
o 28.07.2014, 09:27 | Duri168
Revilohifi.. prehodit fazu na komponentnych?
Skusal som zapnut premenu fazy na subwoofery.. zmena bola poznat ... ale tlak z basu zmyzol..
A pri väcsej hlasitosti akobi eliminoval zvuk stredobasou.
Inak subwoofer mam nasmerovany do kabiny. To snad neva..
Idem to teraz skusit..
o 28.07.2014, 09:29 | TommyDS
To radio vobec nema casove korekcie, ci len na predne repra ma casove korekcie ... Velmi dobre skusenosti su s Gladen FSA [ Link ] robi to oneskorenie jednej strany predkov, cize mas zrazu scenu v strede ...
o 28.07.2014, 10:06 | Duri168
Casovu korekciu to nema vobec.. jedna sa mi o to oneskorit predne reproduktory voci subwooferu. Aby zvuk zo subwoofera vyrazil skorej.. :)
o 28.07.2014, 10:21 | TommyDS
Skus zabehnut do ILtrade v Dunajskej Strede, a mozes vyskusat FSA, podla mna ti to pomoze
o 02.08.2014, 23:10 | Duri168
Takže zakupil som od Milhauza Nakamichi PA 2100 a som nadmieru spokojný. :)
Podarilo sa mi aj nastavit fazovy posun s ktorým som dosiahol ciastocne to com som chcel.
Teraz len rozmyslam ako co najlacnejsie spravit z KicX Pro 6020 aktiv alebo Bi-Amp.
Ako na to.. ?
o 03.08.2014, 00:43 | Duri168 | Upraveno: 2014-08-03 00:44:33
Ešte ma napadlo.. ak by som nechal nakamichi krmit stredobas a magnat zosik na napajanie vysok. Nebude nejak pocut rozdiel vo vyskach nakolko fazovy posun bude iba u stredobasov? A oplati sa mi ist do bi amp pri takychto repro? (kicX Pro 6020)
Diky za rady
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3804 sekund.