Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Harman Kardon CA470 - nesvieti podsvietenie znaku

 o Navštíveno 2796x o
o 29.08.2014, 20:14 | peter0907
prosím Vás, nemáte niekto skúsenosti s autozosilňovačmi Harman Kardon? Zosilňovač má priehľadný vrch a v strede je logo, ktoré je podsvietené a môj prestal svietiť. Čo treba vymeniť, alebo kde to presne vymeniť, viete niekto poradiť, pomôcť?


o 29.08.2014, 22:35 | noclue
naco je to podsvietene logo dobre?
o 29.08.2014, 22:54 | Downland
noclue: na svetylka v aute holky asi porad leti :D
o 29.08.2014, 23:02 | noclue
download: neeee, to je zleeee
o 30.08.2014, 03:50 | peter0907
Skor som očakával nejaku radu.... Mam 2 rovnake zosilňovače v laminatovej zástavbe v kufri a vyzera to divne a nie velmi dobre, ak jeden zosilňovač ma podsvietené logo a druhy taky istý ho nema.... Toto je dovod, pre ktorý potrebujem zistit, ako sa to da dat dokopy, aby to vyzeralo na pohľad čo najlepšie a hlavne rovnako, ak su tie zosilňovače rovnake, chápeme sa?
o 30.08.2014, 03:52 | peter0907
Noclue: a načo je dobre podsvietené logo je skor otázka na výrobcu, nie na mňa, ja som si ten zosilňovač iba kúpil, jeho stavbu a detaily som nenavrhoval...
o 30.08.2014, 08:06 | Pavel 528
zdechla LEDka ci spinaci tranzistor?tezko rict,ale pokud si nedokazes toto omerit a zjistit,tak je asi zbytecne se ptat na to co odeslo,dej to nekomu,co dela elektroniku....

mam pocit,ze uz jsem ti tu psal ohledne tech prepolovanych zesiku...to taky nevim,zda si nejak vyresil,nebo ses na to vyflak....
o 30.08.2014, 08:55 | peter0907
Zosik uz je opraveny, ale opraveny bol práve ten, na ktorom svieti to logo. Mam druhy presne taky istý, ten funguje bez problému, jedine to logo nesvieti....
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3097 sekund.