Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Repro - dveře na konektor (Golf 5)

 o Navštíveno 3033x o
o 02.09.2014, 16:44 | Woko_O
Ahoj.

Vzhledem k tomu že budu osazovat jiný než origo repro do dveří mýho Golf V, potřeboval bych poradit s vyřešením kabelů k reprákům. Zesilovač bude klasicky v kufru odkud povedou repro kabely dejme tomu 1.5-2.5mm v průřezu (uvidim co vyberu). Potáhnu to standartně prahama až ke dveřím. Tady je ale hlavní problém. V gumový průchodce je pouze konektor kvůli snadný demontáži dveří a tam prostě kabel o takovým průřezu neprorvu. Máte někdo tip jak to protažení k výhybce, která bude u repra ve dveřích, vymyslet? Vrtat se mi úplně nechce..Třeba ste to někdo na podobným,nebo stejným autě řešil.. Díky


o 02.09.2014, 20:40 | Toxxx
Woko: Skúsiť napinovať káble do konektoru čo nieje ono. Vyvrtať konektor. Dať dolu dvere a vytvoriť novú priechodku atď. Je veľa možností ;)
o 02.09.2014, 20:58 | Woko_O
Tak dveře kvůli drátům nebudu sundavat.. To mi může leda. Napinovaní asi bude složitější, protože tam jdou napinovat jen klasický drátky (slabounký). Průchodku vytvořit, by asi nebyl takovej problém, ale bylo by blbý, kdyby mi tak pak nateklo atd..hlavně jak by to vypadalo, když to nebude pod tou "harmonikou"...
o 02.09.2014, 21:01 | Toxxx
No vytvoriť prúchodku som myslel vyvrtať nové diery a dať tak "harmoniku". Ivls to tak robil. Ale podľa toho že sa ti nechce nič robiť s tým tak to napoj na org repro kabely čo je riadna prasečina ale pre teba to najľahšie asi :)
o 02.09.2014, 21:14 | Woko_O
Ne to ne.. Jen sem si nebyl jistej jak by to vypadalo. Na origo kabely to dát ani nemůžu..respektive ani nechci. Vyvrtat nový díry bude asi jedný řešení. (zlatá čtyřka v tomhle.. :D)
o 13.09.2014, 14:01 | páčka
Woko:já jsem to vyřešil tak že ve dveřích v tom plastovém konektoru jsem našel dvě pozice prázdné kde nevedly dráty a ty jsem provrtal v jednu větší díru,to samé u protikusu konektoru na kastli konektoiry opět zapojil a tudy protáhl dvoulinku 2x2,5mm beze spoje až k vyhybce.jediné co, teď by nešly sundat dveře bys musel odcvaknout dvoulinku ale kolikrát to budeš sundávat.elegantní řešení bez průniku vody
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3047 sekund.