Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Ake napájanie pre 2 monitory

 o Navštíveno 2604x o
o 07.09.2014, 13:18 | peter0907
Zdravím, chcel by som sa opýtať, ake je optimálne napájanie pre 2 samostatne, ale firemne rovnake monitory? Su to klasické monitory, ako sa montujú do hlavových opierok, akurat ja to budem mat v laminatovej zástavbe.... Keďže radio ma plus aj mínus klasicky kablik, myslim, ze pre monitory by to tiez malo stačiť však? Ak sa mýlim, opravte ma, po prípade mi rovno napíšte, ake je teda najvhodnejšie napájanie. Ďakuje


o 07.09.2014, 13:23 | rebel
na monitor postačí nejaká dvoulinka 2*2 2*4
o 08.09.2014, 10:32 | Siggi_z_BA
Taky monitor zere asi 0,5A na to ti uplne postaci 2x1 alebo 2x1,5qmm Na tom monitore by mal byt prikon a podla toho si vyberes kabel.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3356 sekund.