Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > felicie - zadní repro

 o Navštíveno 3181x o
o 09.09.2014, 13:44 | Peedro | Upraveno: 2014-09-09 13:52:04
Zdravím, přemýšlím o koupi zadního repra, případně i subwooferu do felicie, investovat do toho chci maximálně 1000. Myslíte, že se dá něco do té tisícovky sehnat?

Jinak radio budu kupovat tohle - [ Link ]

Díky za rady


o 09.09.2014, 14:05 | hawai | Upraveno: 2014-09-09 14:10:12
Za litr se na to vybodni a radši si to nech na benzín. jediný co koupíš, tak maximálně nějaký přídavný repráčky typu: [ Link ]
a o subwooferu ani nepřemýšlej
o 09.09.2014, 14:09 | Luboš1
radio - lepe ti zahraje original a nepremislej ze se do 1000kc vejdes, jak pise hawai radsi si kup benzin a neutracej zbytecne jelikoz ti sstava z vyrob zahraje mnohem lepe nez neco za litr :D
o 09.09.2014, 14:09 | Peedro
Hele a dá se za ten litr sehnat alespoň něco bez subáče?
o 09.09.2014, 14:12 | hawai
Peedro: viz muj edit výše. s něčím takovým jsem tenkrát začínal ve feldě já. Ale nečekej že to je nějaká hitparáda, pokud nechceš investovat alespoň 5tis, tak na to fakt prď
o 09.09.2014, 14:14 | Luboš1
jako hawai....prd na to, jestli chces aby to zahralo kup radio - zesik a repraky, v bazaru toho je spousta a najdes slusne pouzite veci... a to radio nekupij :D
o 09.09.2014, 14:18 | Peedro
zas jako do feleicie dávat něco za 5 tis snad ani nemá cenu ne?
o 09.09.2014, 14:27 | hawai | Upraveno: 2014-09-09 14:37:09
všechno má cenu :-) začínal jsem těma repráčkama,
pak jsem usoudil, že má cenu si dokoupit noname zesík a noname tubu
pak jsem usoudil, že má cenu si pořídit lepší zesík a lepší woofer,
pak jsem usoudil, že má cenu koupit ještě jeden zesík a ovály
pak jsem usoudil, že má cenu si pořídit lepší woofer a udělat zástavbu,
pak jsem usoudil, že má cenu vyměnit auto a na hifi jsem se vykašlal :-D
viz tenkrát moje felda s postupem času: [ Link ]

Taky záleží, co od toho hlavně čekáš
o 09.09.2014, 14:31 | Peedro
a to si kupoval z bazarů nebo fungláče?
o 09.09.2014, 14:42 | Luboš1
vzdycky budes mit lepsi koupit neco lepsiho a zajeteho nez neco noname a zahraje ti to hur nez telefon..:-) je tady spousty overenych clenu co prodavaji a maji tady toho hafo, kdyz napises do bazaru autohifi ze shanis neco schopneho a levneho tak ti kluci daji na vyber. a myslim ze nabidek bude dost ..:-)
o 09.09.2014, 14:46 | Peedro
díky za radu, vyzkouším to :)
o 09.09.2014, 17:10 | endru.ondra
Peedro:to rádio je činská napodobenina, začal bych kvalitním rádiem, lepší repro který tady v bazaru koupiš a šel bych takhle dál, z auta to můžeš vždy vyndat a dál do dalšího nebo prodat. To není celolak který už tě nikdo nevrátí
o 09.09.2014, 17:25 | MathesM3 | Upraveno: 2014-09-09 17:33:11
Já bych pro začátek klidně volil tohle : [ Link ]
Před mnoha mnoha lety jsem porovnával v demo panelu 5" týhle řady FX s nějakými Panasonici, Sony a levnější Sencoráckou řadou DX a nehrály vůbec špatně. Výšky nebyly 13mm PEI kalotky, jak to obvykle bývá, ale měkký 25mm. Lezl z toho vcelku použitelnej, příjemnej zvuk, takže jako základ bych se nebál ani těchhle 6x9. Každopádně si Peedro pořiď i něco dopředu, páč předek je důležitější. Teď jsem si ještě všiml rádia - tohle opravdu vypadá na napodobeninu Pioneeru. Kašli na to, kup si za nějakých 1800,- opravdový Pioneer, bude to o něčem jiným. Kdysi jsem kolegovi z práce dával do Felicie nějakou low cost hudbu na radio Hyundai a ten zvuk byl otřesný. Asi jako kdyby mu tam hrály malinký repráčky k počítači, takže záplava středů, basy žádný, výšky uchrchlaný a to všechno korunovaný nemožností zvýšit hlasitost jen malinko nad úroveň hluku motoru.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.392 sekund.