Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Accord 2003-2008 audio - fotky

 o Navštíveno 4838x o
o 16.09.2014, 23:28 | Chris
Cao,
Nemate niekto skusenosti/fotky z montaze/tlmenia dveri na aute.
Daju sa cez origo priechodky prepchat kable? Dik


o 19.09.2014, 09:46 | Chris
nikto nic ?
o 19.09.2014, 09:50 | Petura
mě by zajímalo tohle, jestli s tím má někdo zkušenost...
[ Link ]
o 26.09.2014, 12:06 | Petura
umí tu někdo xcarlink pro accorda?
o 26.09.2014, 13:29 | Chris
zbytocne vyhodene peniaze, ked mozes namontovat dedikovane radio,

ja to mam takto.

foto k příspěvku  od Chris

o 26.09.2014, 14:29 | Petura
Chris: můžeš dát prosím víc fotek jak vypadá originální rádio, když se nepoužívá (co svítí na displeji)? ovládání z volantu funguje?
zvuk Alpiny vs. originalní rádio?
kde jsi koupil ten rámeček na rádio? [ Link ]

jaké je podsvícení ovlačů v accordu? mám dvě Alpiny 9880 a 9882 (zelené + oranžové vs. červené a modré)
o 26.09.2014, 15:14 | Chris
můžeš dát prosím víc fotek jak vypadá originální rádio, když se nepoužívá (co svítí na displeji)?

- foto mozem spravit, ale to radio sa pouziva len ako ovladanie klimy/kuranie. Radio nezapinam a je nezavisle od ovladania klimy. (neni zapojena antena a zapojene repro len v zadnych dverach - origo)

ovládání z volantu funguje?
- nefunguje, ale je na to kopec interfacov na prepojenie, pasuje aj z Acura TSX co je to iste auto, lne pre US

zvuk Alpiny vs. originalní rádio?
- neviem porovnat, pretoze auto som uz tak kupil, predosly majitel to dal montovat do firmy.
- z alpiny ide na 4k, v plate ovaly, sub v rezerve, predne repro na radio, ale hraju slabo

kde jsi koupil ten rámeček na rádio? [ Link ]
- vid vyssie, ale daj si pozor s akou vybavou kupis, lb maju rozdielne dvierka. (comfort, sport, executive)

aké je podsvícení ovlačů v accordu? mám dvě Alpiny 9880 a 9882 (zelené + oranžové vs. červené a modré)
- bielo/cervene zavisi ci mas predFL or FL.

Ale je to prakticky jedno, lb zaklapnes dvierka a nestaras, takisto netreba odnimat panel, lb nikto nevie, ze je tam radio.
K radiu pripojis usb, ipod, CD a hraje celkom slusne.

Moj plan je opravit montaz po "majstroch"
- 16qmm nahradit 35-50qmm,
- predne dvere vytlmit GZDM 2500 Gold,
- MDF kruzky, lepsie kompa+natahat kabelaz k zosiku
- ovaly z plata vyhodit
- sub nahradit 8" v priestore zadnej laktovky
- takisto prekostrit motor

Material viac menej mam, len cas a priestor mi chyba. Preto som hladal aj fotky montazi, aby som sa vedel pripravit, ale uz som nejake nasiel z US for.






o 26.09.2014, 20:33 | mourl
Co tohle?: [ Link ]
o 29.09.2014, 09:04 | Petura
toto taky nevypadá špatně, ale zajímalo by mě jaký to bude mít zvuk...
[ Link ]
o 16.12.2014, 20:01 | Chris
Taak po dlhom hladani ako ovladat z povodneho ovladania volantu aftermarket radia, narazil som na tuto stranku, ale nejako nechapem, neviem vobec po rusky, len cez google translator.

[ Link ]

Chapem, ze spravil obvod, 2k Ohm potom zenerova 8,2V dioda a potom 6k Ohm odpor do serie.

Ale na obrazku idu 3 kable - bielo cerveny, bielo modry a bielo-zeleny

Po zabuzirkovani obvodu idu uz len 2 - modro-biely a zeleno-biely.

Nieco mi unika alebo ?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3335 sekund.