Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > AS Radion 90.4 alebo Mac Audio Fearless 4000D

 o Navštíveno 2814x o
o 19.09.2014, 11:16 | Maroš23
Poprosím o radu. Neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvoma zosikmi. čo je lepšie? výkonovo si porovnať rozdiely viem, narážam skôr na kvalitu prevedenia a zvukové podanie. Ďakujem za odpoveď.


o 19.09.2014, 14:18 | Duri168
Mac Audio radi prehnane písu väcsie cisla.
Ja by som sa nebal AS Radion-a.
A má nameraných 4x78W. :) Ja viem, tie watty.. :D
o 19.09.2014, 14:25 | Pavel 528
tak z techto dvou je to asi jasne,tedy AS,nicmene zalezi za kolik to budes kupovat,protoze zase nez novy AS a 7300kc,tak se da neco jeste lepsiho a pouziteho za nizsi peniz....

Soundstream

[ Link ]
o 19.09.2014, 14:51 | TommyDS
V danej cenovej kategorii asi jedno :) Mac Audio ten vykon ma, akurat je to digital, co je trochu citit aj na zvuku. Ten AS nic moc, vacsie serie X-ion sice vykonne, ale zvyraznene spodne a vrchne pasmo, preto vhodne na bumtuc montaze ...
Pokial hladas zvukove podanie - tak naozaj radsej ten SS od Pavela...
o 21.09.2014, 11:25 | Maroš23
sorry ten mac je nakoniec 4000, takže je analog. rozhodujem sa medzi nimi, pretože by som ich vedel zohnať. chcem napájať ovály pioneer ts-e6902i, žiadny subik, mám sedan, plus mám vyskúšaný i sub a neprišiel som tým tlakom na chuť...ide mi o prirodzený zvuk, tak aby bolo všetko výrazné..teraz ich napájam mac mpx4000...no tlačí do nich menej ako 60watt a chcel by som ich využiť na plno :)
o 21.09.2014, 13:19 | Maroš23
ten soundstream je už asi starší že? prípadne rady aký zosik by ste mi doporučili na repro spomínané vyššie uvítam...samozrejme kvalita jak zvuku tak i prevedenia.
o 21.09.2014, 13:32 | TommyDS
Skor je otazne ci pre to, co momentalne potrebujes je potrebne investovat a hladat zvukove podanie. Ako sorry, ale ovaly v plate nemaju a kvalita prednesu su od seba velmi vzdialene - ani pri koncerte nestojis chrbtom k podiu ...
o 21.09.2014, 14:00 | Maroš23
ako mne je to jasné, bavíme sa ale o aute. už samotné nie je na dačo také stavané..ja myslím zvoliť kombináciu takú aby to zahralo dobre v plnosti a nič mi nechýbalo...ale pokiaľ sa nájdu názory, že mi stačí i tento zosik, ktorý mám teraz nebudem sa hádať...
o 21.09.2014, 14:14 | Fonfy
jednoducho si sprav instalaciu do dveri dopredu a nevymyslaj s nejakymi ovalmi v plate to je blbost uplna
o 21.09.2014, 14:28 | Maroš23
len ja už tie ovály mám :D a som spokojný so zvukom a mám aj predné dvere, vytlmené a osadené non-stock repro...sedí mi to takto, len či ísť do čosi lepšieho zosika ešte alebo kašľať na to...
o 21.09.2014, 14:36 | TommyDS
Predaj ovaly, predaj zosik a vsetky prachy daj do zosika na predky ;)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3395 sekund.