Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Instalace Ford Mondeo MK4

 o Navštíveno 5618x o
o 23.09.2014, 14:17 | Kapka (M)
jelikož přijde zima..a mě začínají napadat hříšné myšlenky něco udělat s original instalací v mém Mondeu..nemáte někdo nějaské fotky napady odkazy na autohifi instalace do tohto auta?
vím že něco tady chtěl dělat Martin
[ Link ] -
ale asi z toho sešlo..asi bych se pokusil zachovat original radio Sony..k tomu jeden zesik a dopředu zkusit nějak rozumně nabastit 3-pásmo Iridium 6.3


o 23.09.2014, 15:29 | noclue
3p nie je problem,
stlpik - palubovka freeair - dvere

alebo klasicky stlpik-trojuholnik vo dverach a dvere...

mozno lepsie BB do trojuholnika a kick do dveri...

vsetko sa da zmestit dopredu (sedacky + palubovka)

bit ten
krueger matz 1002 2x
scan 5f
exact 182
delit okolo 600Hz
tie sony radia su strasne shity, skusal som to v mk3, tam bolo identicke radio s inou faceplate.... takze ak origo radio, tak aj procik s moznostou digi. napojenia ipodu etc... aby si obisiel radio
o 23.09.2014, 18:44 | CarMedia.cz (P)
A je to tady.. :-) Kdyby něco, tak jsem k dispozici. MK4 jsme na dílně už měli taky, čili není problém.. :-)
o 23.09.2014, 19:21 | MARWiN | Upraveno: 2014-09-23 19:22:20
záleží jak moc si s tím chceš hrát, varianta je do popelníku vyrobit držák na panel od nějaký tvojí oblíbený alpiny a HU prodloužit panel a silverbox hodit někde do kastlíku pokud ta origo věc nejde vyndat,protože ovládá kde co v celým autě... jediný co vidim trochu jako problém, že tahle potvora nemá nikde pořádně spínaných 12V a všechno řídí jakési CANové jednotky a jediných spínaných 12V umře až po cca půl hodině kdy se postupně odpojuje celý auto
o 24.09.2014, 08:25 | Kapka (M)
me ted šlo spíše o vytlumeni dveří-fotky rozdělaní,třeba návod kde je jaký šroubek abych nic neulomil atd...
Instalaci bych měl zvladnout sám :-)
Už to nebude nějaka soutežní instalace jako v minulém autě,spíše že se mi válí na skříni věci,tak že bych je namontoval do nového auta..ale chtěl bych ponechat origo rádio-přeci jenom je to spojené s pulkou auta..
o 24.09.2014, 15:27 | AUTOHIFICENTRUM Liberec
já koupil MK4 s jakýmsi Ford soundsystemem (centr repro uprostřed palubky a v kufru origo 20cm sub) + navi + origo couvací kamera a mám vystaráno :) NIC DĚLAT NEBUDU :-P
o 24.09.2014, 16:19 | Kapka (M)
Karle to ja jsem tvrdil taky..že v dalším autě už nebudu nic předělavat..vydrželo mi to zatím 3 měsíce :-)
o 24.09.2014, 20:19 | rebel
hi hi taky sem si myslel že už nikdy nic :)

Forda budu dělat na zimu tak pak budou fotky pokud nebudeš rychlejší
o 24.09.2014, 20:38 | radaman
noclue: Ty Exact M 182 W jsou okolo cca 300Eur? nevíš z čeho vychází od Scan Speaku?
o 24.09.2014, 23:47 | noclue
Podobaju sa na classic seriu. Exact to oficialne popiera :)
o 27.09.2014, 09:36 | Kapka (M)
našel jsem jedno video z italie..moc pěkná instalace..
Youtube video:
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3288 sekund.