Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Pomoc s nastavením 4 kanálu

 o Navštíveno 3077x o
o 24.09.2014, 08:04 | ondrej.d
chcel by som Vás poprosiť o pomoc pri nastavení 4 kanálu, jedná sa konkrétne o Harman Kardon CA470. Komponenty, ktoré naň chcem pripojiť sú nasledovné:
Na 1 dvojkanál pôjde 1 pár Sinus Live SL, tu je link [ Link ] a na 2hý dvojkanál pôjde 1 pár výšiek Ground Zero GZHT 25SQ tu je link [ Link ] .
Budem to napájať všetko na priamo na zosilňovač bez výhybky, preto by som to chcel nastaviť čo najlepšie. Na zosilňovač mám nasledujúce parametre:
1. pre front chanel: Freq (32Hz - 320Hz), Flat (LP - HP), Gain, Stereo (left - right)
1. pre rear chanel: subsonic filter (10Hz - 80Hz), Freq (32 - 320Hz), Flat (LP - HP), Gain, Stereo (left - right).
V podstate nastavenia sú takmer rovnaké, akurát pri rear chanely je naviac subsonic filter.
Takže ako to najlepšie nastaviť a hlavne, čo ako prepnúť a aké hodnoty ponastavovať. Dajme tomu, že výšky dám na front a stredobasy dám na rear. Prosím poraďte mi. Gain samozrejme viem, na čo slúži, ale v tých ostatných veciach si nechám radšej poradiť. Vopred ďakujem každému ochotnému človeku, čo mi poradí.


o 24.09.2014, 08:08 | ondrej.d
prikladám foto zosilňovača

foto k příspěvku  od ondrej.d

o 24.09.2014, 08:13 | VWDave
Tohle ti nepujde, ten zesilovač není stavěn na Aktiv, budeš muset mít rádio které umí Aktiv a nebo procesor
o 24.09.2014, 09:01 | Milhauzz
Tak tak, hodnoty děliček jsou pro aktiv naprosto nevhodné.
o 24.09.2014, 09:15 | ondrej.d
čiže ako by ste mi radili najideálnejšie to nastaviť a zapojiť? Mám k dispozícii výhybku Sinus Live, pri GZ výškach nebola žiadna výhybka.
o 24.09.2014, 10:16 | Siggi_z_BA
vysky pustit cez pasivnu vyhybku zosik nastaveny na HPF a dany na max hodnotu 320Hz. Stredobasy zapojit na priamo na zosiku nastavit tiez HPF ale tu nastavit niekde okolo 70-80Hz aby si ich nezatazoval frekvenciami ktore nezvladnu. Hore budu hrat tie stredobasy pokial budu vladat.
o 24.09.2014, 10:32 | ondrej.d
Siggi a čo s tým prepínačom Stereo - left right a tiež s tým Subsonic Filter? Predsa len aj tam treba nejakú hodnotu nastaviť, či to nechať tak, ako je na obrázku?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3312 sekund.