Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Problém PIO P88RS

 o Navštíveno 4565x o
o 27.02.2009, 12:29 | Toxxx
Zdravím. Radio už mi přišlo zpět, zapojil jsem ho podle rad co jste mi tu psali a opět vypálená pojistka cinchu. Prosím poradte.


o 27.02.2009, 12:38 | Zephyr
viděl bych to na chybu v kabelech. Nemáš někde prodřený signál, že by to kostřilo? Zkus vymněnit signály....
o 27.02.2009, 12:47 | Toxxx
Kabely jsou v pořádku, ale mám podezření na zesák...
o 27.02.2009, 17:50 | Zephyr
nejjednodušší postup= zapoji jen HU. Pokud pracuje korektně, připojit samostatné CINCHe. Pokud je vše OK připojit zesík. Takhle postupně dojdeš ke komponentě, která ti pálí tu pojistku.....
o 30.12.2015, 17:39 | huhu
Zdravím nechci zakladat nové téma, mám problém s předním panelem, ze dne na den mi přestal jít display knoflíky normalně svítí ale ddisplay ne akorad kdyz se vyndava cd tak panel vyjede a pak funguje jak mile cd zajede a display se vrátí display zasne ale ovládáná všeho normálně funguje nevíte v čem by mohl být problém ? případně kontakt na někoho kdo to umí opravit ? mám to rádio docela rád a nechci se v tom hrabat sám. Předem díky za pomoc :)
o 30.12.2015, 21:01 | Duri168
Vypadá to na flex kábel od lcd.
Napíš mi mail, kuknem sa ti na to, čo by to stálo.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3101 sekund.