Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Pioneer P88RS- USB-port

 o Navštíveno 5936x o
o 07.01.2010, 00:17 | dejvyxxx
Ahoj všicí,tak dneska se mi dostalo do ruky toto
[ Link ]
jen nechápu jak to zapojit ? Nemá s tim někdo zkušenosti tady? JSou tam dva drátky žlutej a černej,zkoušel sem dát ten žlutej na modrej kterým se spínají zesilovače kde by mnělo být prý 12V a ukostřit pod šroubek v palubce a nic.Případně něco nastavit na radiu? Díky za rady

foto k příspěvku  od dejvyxxx



o 07.01.2010, 10:23 | ivls
vsak v to linku, co jsi sem dal, tak je odkaz na ofic.web a v nem pekny prehledny manual se schematem
myslim, ze podle toho zapoji snad kazdej a zvlast ty, kterej umis hledat na ebay clarion DRZ 9255 za 6,5 tisice
o 07.01.2010, 10:29 | MiniMike
tak to napisu jeste sem ;-)
to je vsechno co k tomu mas? nebo ten nejdulezitejsi kabel na prpojeni s radiem jenom neni na fotce?
Jestli toho vic nemas, tak ti schazi komunikacni kabel mezi touto krabickou a radiem.
o 07.01.2010, 11:15 | dejvyxxx
jj ten komunikační kabel samozřejmě mám. není na fotce ten už sem zapojil do radia ten se pak zapojí do jedný z tech dvou zdířek co je na obrázku bud modrý nebo černý to by mnělo bejt jedno snad,případně zkusim.ale jde mi spíš o ty dva tenký kabliky.;)
o 07.01.2010, 11:20 | D-door
ivls dobre:o)
o 07.01.2010, 11:24 | axetom
co ho dat na spinanej od radia ?
o 07.01.2010, 12:11 | dejvyxxx
ivls: já k tomu návod mám ale jedná se mi samozřejmě o to kde je to nejvhodnější a pakliže sem to zapojil jak je na schéma tak to neragovalo tak asi nekde bude chyba a když se nemůžeš smířit s tim že se prodává tvoje radio na Ebay prostě levnějš (nevim přesně kolik sem ho tam viděl ale do 500 dolarů určitě) tak nedělej OFF TOPIC a radši se s tim smiř.
o 07.01.2010, 12:57 | lukee_cz
dejvy: sorry, ale do 500 fakt ne, pokud teda bylo v poradku. A i kdyby 500, tak je to 500 + posta + clo....ses na uplne stejnejch penezich s tim, ze nevis, co ti dojde :-)
o 07.01.2010, 15:41 | ivls
to dejvyxxx
myslim, ze kdyz jsem te navedl na stranky vyrobce, tak to snad neni OT
pokud si to tedy zapojil, jak je ve schematu a nejede - bylo by dobre upozorniz vyrobce, ze mate zakaznika a, ze jeho manualy nejsou funkcni

jinak, abych OT nedelal, tak jsem ti psal ten den do meilu, aby si mi hodil odkaz na ebay, kde koupim zminovane radio za polovinu ceny a nereagoval jsi, protoze vis, ze je to blbost a spletl si se v oznaceni, jak ti psal lukee_cz
o 07.01.2010, 23:31 | dejvyxxx
nene opravdu sem se nespletl ale nebylo to aktualní,ted tam je jen jiný model radia což samozřejmě taky vím protože to tam sleduji.:)
o 07.01.2010, 23:32 | dejvyxxx
jinak neřikám že víš co s tim je je to risk no.ale bylo to i s postou ;) sem se prave divil na 4 way radio
o 10.01.2010, 21:06 | dejvyxxx
no tak teď to tu trochu stálo,modul už mám zabudovaný ovšem chci se zeptat jestli h oněkdo má a má s tim zkušenosti například jestli je nějakým způsobem možné nastavit otvírání složek na USBčku apodobně.Tak sem zvědav jestli se najde někdo kdo modul už koupil?
o 18.01.2010, 23:15 | dejvyxxx
Neříkejte že to nikdo nemáte?
o 16.02.2010, 22:57 | kordobacek
i ja ho mam v aute,ale s tema slozkama nevim,myslim ze jsem to zkousel ale nepovedlo se...
o 29.06.2016, 09:15 | huhu
Zdravím nemáte někdo tuhle krabičku na prodej ? :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4113 sekund.