Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > US Blaster USB 2000 Lowrider oprava?

 o Navštíveno 6374x o
o 16.05.2011, 12:40 | Bonny.F
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by šel opravit subwoofer US Blaster USB 2001 nebo jestli to má vůbec cenu. Subwoofer mi začal vynechávat, chvilku hrál a chvilku ne. Jednou už nenaskočil, tak jsem ho vyndal a změřil odpor na cívkách ani na jedný jsem nic nenaměřil, jako by byla cívka přerušená. Ale v autě jsem se nevšiml že by se něco pálilo. Děkuji za odpověď

Odkaz na subáč : [ Link ]

foto k příspěvku  od Bonny.F



o 16.05.2011, 13:30 | Phoenix2609
Možno sa prerušili prívodné flex vodiče prenášajuce signál do cievok , alebo previnut cievku.ak chceš viem v tomto smere pomoct.kontakt na email.
o 16.05.2011, 14:32 | Bonny.F
Já jestli to umí někdo opravit a jetli se to vyplatí, budu rád za každej kontakt nebo radu.
Bylo to napojený na zesilovač SINUS LIVE SL-A 1500 V2
odkaz: [ Link ]
o 17.05.2011, 16:52 | Phoenix2609
zosilnovač ktorý velmi rýchlo skresluje s nízkym DF-faktorom.Ani sa niet čo čudovat.myslím že za to kolko stojí nový sa to ešte platí opravit aj ked by to stálo povedzme 100 Eur.všetko závisí ale od konštrukcie cievky woofra.
o 03.11.2015, 19:09 | pepavxv
Ahoj prosimte jak je dopadl prave se chystám k tomuto subwooferu objednat stejný zesilovac a byl bych nerad aby ho zničil diky
o 03.11.2015, 22:13 | rebel
zkontroluj si vodice co jsou pod vrchlikem mozna tam bude jen špatny spoj :(
o 04.11.2015, 09:25 | Rocco.
je to 4 roky starý ..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3594 sekund.