Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > 2DIN rádio

 o Navštíveno 6815x o
o 05.02.2014, 19:54 | zach
Jak si na tom stojí zvukově a celkovým nastavením zvuku KENWOOD DDX-3023 ? Má vůbec cenu si připlácet za dražší modely,resp. jestli zvukový rozdíl bude znatelný a případně co dražší modely nabídnou lepšího z hlediska zvuku a nastavení?


o 06.02.2014, 10:41 | CarMedia.cz (P)
Skrz zvuk nic. Pak se připlácí za BT, u dalšího modelu za větší displej.
o 06.02.2014, 19:00 | AUTOHIFICENTRUM Liberec
zvukově lepší je [ Link ] tahle SONY
o 06.02.2014, 19:53 | zach
Jak je na tom ta SONka s nastavením zvuku? Nějak o ní nemůžu moc podrobný údaje najít.
Slyšel jsem KENWOOD KDC-6051U a zvukově naprostá pecka a tak mě zajímá, jaký 2DIN se mu zvukově vyrovná (nebo aspon přiblíží) za rozumný peníze.Na Kenwood slyším samou chválu po všech stránkách.
o 06.02.2014, 22:14 | noclue
co myslis pod neurcitym pojmom "nastaveni zvuku" - co konkretne ma to radio vediet?
o 06.02.2014, 22:25 | zach
tak základ aspon HPF,LPF,vícepásmový ekvalizér,přímé ovládání subwooferu,případně strmosti. Jestli má cenu řešit a připlácet si za věci typu časové korekce nebo vestavěné výhybky - to fakt nevím, nicméně kdyby to rádio umělo,byla by to jen výhoda. Ale nejdůležitější je kvalitní zvuk.
o 06.02.2014, 22:36 | Toxxx
Bez časoviek atď kvalitný zvuk si nedokážem predstaviť teda :) Inak to chceš na origo repro ? Alebo tam už niečo máš aj povesené na zese ?
o 06.02.2014, 22:55 | zach
přední repro nové dvoupásmo+zesík,zadní repro origo (mám to stejně vyplé),vzadu woofer+zesík
s časovkama nemám zkušenosti,ale chci normální poslech,žádný soutěže jezdit nehodlám.
o 04.07.2018, 10:14 | mr.brain
Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám. Momentálně mám 2way aktiv + sub na Alpině 9884 s PXA-H100. Chtěl bych přejít na nějaký 2 din, ale s tím, že aktiv bude zachovanej. Co by to mělo ideálně umět? Časovky, DSP (hlavně normální výhybky, do 120 Hz lowpass je pro výšky fakt málo)a pak klasicky - BT HF (+ A2DP), USB, když bude umět flac tak příjemné plus (není podmínka) a kdyby to umělo AndroidCar nebo mirroring (přes BT nebo wifi) tak ještě líp. CD/DVD asi nutně být nemusí, pár let jsem už CD do rádia nedával.
Máte někdo tip na něco, co by to umělo?

Prošel jsem Kenwood, Pioneer i Alpine a v ceně kolem 10k CZK je to +- podobný, ale plnohodnotný výhybky nemá nic (jasně, mohl bych použít Audison BitTen, ale je to další blackbox, i když na to nejspíš dojde).

Díky za tipy.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3624 sekund.