Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Kde kupim prislusenstvo k radiu?

 o Navštíveno 2771x o
o 09.03.2014, 08:06 | LUPYtrans
Mam starsie radio Nakamichi CD 400, ale je bez prislusenstva. Vedel by mi niekto poradit, kde by som kupil nasledovne: plechovy suflik na zabudovanie, plastovy ramik okolo celneho panelu, dalej kable (konektor) na pripojenie a rca konektory, ktore su tiez odpajatelne. Pripadne aj nieco univerzalne by mohlo byt, ak sa vyraba a pasovalo by... Budem vdacny za kazdu radu, dakujem.


o 09.03.2014, 08:24 | prasek13
Tak co pises tak třeba 1din tak ty plechový supliky sou vcelku skoro všechny stejný a rámeček tak to zaleni na autu co mas. A pokud nemáš ISO kabely tak ty se daň koupit skoro všude.
o 09.03.2014, 08:33 | LUPYtrans
prasek13: Ten plastovy ramik som myslel ten, ktory je original k tomu radiu, nie ten na zabudovanie do pristrojovky. Tie ostatne veci: Mas nejaky link na obchod-y, lebo ja som na nete toho moc nenasiel...
o 09.03.2014, 09:07 | prasek13
Já nedávno kupoval radio u revilohifi.cz a maji tam i dost prislusenstvi .
o 26.03.2014, 12:54 | LUPYtrans
Najradsej by som to kupil na Slovensku. Nevie niekto poradit nejaky shop??
o 26.03.2014, 13:00 | TommyDS
k Nakamichi velmi tazko, oficos bol dovozca PremiumHP, ktory uz niekolko rokov neexistuje. Skus kontaktovat FastForward alebo Hifol v BA, mozno niekde v sklade sa im nejake veci povaluju...
o 26.03.2014, 13:37 | LUPYtrans
Nemusia to byt origo veci od Naka. Pocul som, ze sa robia aj nejake repliky diely a univerzaly. Tak skor nieco take. Origo diely by stali aj tak vela a radio uz ma svoje roky...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4218 sekund.