Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Golf 5 audio

 o Navštíveno 3313x o
o 19.03.2014, 22:01 | Woko_O
Ahoj.

Pořídíl jsem Golf 5 a budu časem vymýšlet audio. Momentálně mám 1DIN radio Alpine. To by tam bohužel vypadalo jako pěst na oko a proto bych chtěl zachovat celej ten panel. Nabízí se tady varianta tam dát VW radio RCD510 (nějakou navigaci v rádiu nepotřebuju). Tyto rádia ale nemaj výstupy na subwoofer a nevím jak se to dá vyřešit? Pokud bych chtěl hnát repro přes zesík tak bych z toho musel nějak udělat 4 kanál.. Jde to vůbec nějak? Díky za rady..

Případně doporučte 2DIN radio za nějakej obstojnej peníz..


o 19.03.2014, 22:54 | Fonfy | Upraveno: 2014-03-19 22:55:22
daj tam Alpinu, je jedno ako to bude vyzerat ked tam das redukcny ramik bude to ok, podsvietenie si daj take ako mas budiky a hotovo, seriove radio bude stat za prd..
edit: alebo teda nejake 2 DIN lenze ak s dobrym zvukom tak to bude drahô
o 19.03.2014, 23:03 | Woko_O
Nebo 2DIN alpinu [ Link ]

Treba to nebude hrát úplně zle..
o 20.03.2014, 09:53 | Woko_O
Tak nakonec mam favorita..bude to Kenwood. Samozřejmě RCD by tam vypadalo líp,vzhledem k tomu že je to original VW,ale všechno předělávat kvůli subwooferu a zesíkům se mi nechce.. To radši uzpůsobím rámečkem a dám tam 2DIN a bude..

Teď už jen našetřit peníze..
o 09.04.2014, 20:38 | barny1991
ja mam v gV 1din ramik a pio deh 80prs, a vyzera to dost v poho, vytlm dvere, zhodis vonkajsi plech a tlmis... ja som za 1din
o 12.04.2014, 23:04 | páčka
měl bych na prodej tohle radio.

[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3708 sekund.