Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > hoši prosím takle se kabely netahají

 o Navštíveno 3616x o
o 24.03.2014, 01:32 | rebel
kucííí vím že to takle ma asi jen málo kdo ,ale takle se kabeláž na audio netahá

Dnes se mi do ruky doslalo jedno fáro a celkem sem se divil takle by sem to videl časem na velké jiskření v oblasti dveří . Kabel byl taženej pod blatníkem předního kola nejak a pak za pantama u dveří a pak šel jakousi pruchodkou do auta tam už šel tak nejak normalně dozadu

Je to foto pro pobavení

foto k příspěvku  od rebel



o 24.03.2014, 01:55 | Maninwork
Boze dej nam silu a ochranuj nas od takovyma kutilama, co dobrovolne jezdi s casovanou bombou.
o 24.03.2014, 01:57 | rebel
souhlas
o 24.03.2014, 07:06 | Milhauzz
Něco podobnýho sem viděl na peugeot fóru v mnoha variacích. Je až neskutečný, jak někdo může být až tak línej oddělat jeden dekl navíc a přemýšlet :)
o 24.03.2014, 10:41 | rebel
milhauzzz : no to más pravdu ono spis je problem podle me v tom že se lidi kouknou a vidí že kabely jim vedou pod ten plast pod steračema ,ale nejdou jim sundat sterače a pak se na to vyprdnou a hledaji neco kudy to tahat .A pak udělají takové to zvěrstvo :-(
o 24.03.2014, 11:47 | Tomas156
Mňa kamarátka poprosila či by som jej nepozrel prečo jej nehrá SW s tým že jej svieti červená kontrolka na zosilovači.
Prišiel som pri auto zapla rádio a na zosilovači sa nerozsvietila žiadna kontrolka. Nepomohlo ani zopnúť zosik priamo z 12V (REM) potom som teda skúsil pomocou žiarovky(multimeter som nemal) spojiť napájanie + a - tiež nič, + a karoséria svietila. Tak kontrolujem -, rozstrapkaný koniec kábla (asi 2,5) bol vsunutý medzi šrób a lak karosérie :-)
o 24.03.2014, 17:56 | Fonfy | Upraveno: 2014-03-24 17:56:42
ved ale nato je poistka nie? iskra a bum poistka v prdeli a nema sa co stat nie? akurat potom nezavidim vymenu celeho napajacieho kablu :)
o 24.03.2014, 18:40 | Jardoss
keď už je tu takáto téma kam napojiť remote od zosíku do rádia tam, kde ide remote, ktoré mi zapína rádio pri otočení kľúča mám to tam spojiť alebo to treba to iného konektoru?
o 24.03.2014, 18:51 | Woko_O
drát který jde od radia (z konektoru)..většinou modrá barva.. Možná s nápisem antena, nebo něco podobnýho..
o 24.03.2014, 20:08 | kubiik
na spinane plus to nedavej. to by se ti potom zesik sepnul i kdyby bylo radio vyple
o 24.03.2014, 20:43 | Fonfy
tak tak kubiik dobre pise, daj to na remote od radia, potom sa ti zosik zapne len ked bude zapnute radio.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3173 sekund.